کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنیکول کیدمن پس از سال‌ ها به روی صحنه تئاتر باز میگردد

نیکول کیدمن هفته آینده پس از سال‌ها به روی صحنه تئاتر باز‌می‌گردد و نقش کاشف واقعی DNA را بازی ‌می‌کند.

نیکول کیدمن

به گزارش آنا، نمایش «عکس شماره ۵۱» (Photograph 51) که از هفته آینده قرار است در وست‌اند لندن به روی صحنه برود، نیکول کیدمن را پس از سال‌ها به بازی در عرصه تئاتر بازمی‌گرداند.
نیکول کیدمن در این نمایش نقش رزالیند فرانکلین زیست-شیمیدان کاشف DNA را بازی می‌کند. به گزارش گاردین، نیکول کیدمن به واسطه قولی که به پدرش داده است، در این نمایش بازی می‌کند. پدر او، آنتونی کیدمن که سال گذشته از دنیا رفت، زیست-شیمیدان بود و با کارهای رزالیند فرانکلین آشنایی کامل داشت. هنگامی که آنتونی کیدمن فهمید دخترش نمایشنامه «عکس شماره ۵۱» را به عنوان یک گزینه در دست گرفته است، خوشحال شد و از او قول گرفت در این نمایش بازی کند.
نیکول کیدمن با توجه به پیشینه خانوادگی خود و کارهایی که روی این نمایشنامه انجام داده، در گفت‌‌وگو با مجله Vouge گفته است: «من حال دیگر می‌توانم بگویم در زمینه DNA مدرک دکترا دارم.»
«عکس شماره ۵۱» داستان اوقات ناخوش فرانکلین هنگام کار در کینگز کالج لندن را بازگو می‌کند، زمانی که فرانکلین همراه با موریس ویلکینز زیست‌شناس یک آزمایشگاه را در آن کالج اداره می‌کرد. موریس بسیار باسواد و مهربان اما خشک و رسمی بود و نمی‌توانست با همکاران زن خود ارتباط برقرار کند و فرانکلین بسیار باهوش و توانا اما تندخو بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>