کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحقایقی از اتاق مخفی فرعون

چندی پیش دانشمند دکتر نیکلاس ریوز از دانشگاه آریزونا با بررسی و تجزیه تحلیل معماری اتاق آرامگاه و نیز انجام اسکن با وضوح بالا از مقبره این فرضیه را مطرح کرد که اتاق‌هایی مخفی کنار این اتاق اصلی وجود دارند که ممکن است آرامگاه ملکه باستانی کشور مصر نِفِرتیتی در آنجا وجود داشته باشد.

پس از مطرح شدن نظریه وجود اتاق مخفی در آرامگاه یکی از فراعنه مصر باستان، حال دانشمندان با معضل چگونگی تخریب بدون آسیب رساندن به آن مواجه هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، هنوز بحث و جدل‌ها بر سر اینکه آیا فرضیه وجود اتاق مخفی پشت آرامگاه توتان خامون پادشاه باستانی کشور مصر وجود دارد یا خیر با قوت ادامه دارد.

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1394/6/14/525951_501.jpg

گفتنی است، چندی پیش دانشمند دکتر نیکلاس ریوز از دانشگاه آریزونا با بررسی و تجزیه تحلیل معماری اتاق آرامگاه و نیز انجام اسکن با وضوح بالا از مقبره این فرضیه را مطرح کرد که اتاق‌هایی مخفی کنار این اتاق اصلی وجود دارند که ممکن است آرامگاه ملکه باستانی کشور مصر نِفِرتیتی در آنجا وجود داشته باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، با وجود گذشت ۱۰۰ سال از کشف مقبره مذکور هنوز کشف اسرار باستانی در خصوص آن ادامه دارد.

اتاق مخفی

دکتر ریوز اعتقاد دارد محل اختفای درب اتاق‌های پنهان زیر گچ‌بری‌های منقوش روی دیوارهای اتاق اصلی قرار دارد. نفرتیتی بر اساس شواهد باستان‌شناسی مادر پادشاه توتان خامون است.

دکتر ریوز اعتقاد دارد این اتاق‌ها برای ایمن بودن از دستبرد سارقین به‌صورت مخفیانه در معماری ساختمان مقبره گنجانده شده‌اند.

دکتر ریوز اعتقاد دارند به‌طور حتم گنجینه‌ها و آثار باستانی و گران‌بهایی در مقبره نفرتیتی در اتاق مخفی وجود خواهد داشت.

حقایقی از اتاق مخفی فرعون

کشف مقبره توتان خامون در سال ۱۹۲۲ میلادی صورت گرفته و به‌دلیل پیدا شدن مومیایی داخل شارگو فگوس طلایی و نیز یافت اشیای طلایی و سنگ‌های گران‌بها به‌سرعت در جهان بازتاب وسیع و گسترده‌ای پیدا کرد.

توتان خامون بر اساس تحقیقات باستان‌شناسی حدود ۳هزار سال پیش بر اثر عفونت ناشی از آسیب دیدن توسط اسب آبی در رودخانه نیل جان خود را از دست داد و جنازه او مومیایی شد.

حال چالش جدید دانشمندان در روزهای اخیر بر سر نتیجه‌گیری این نظریه است و حال نیاز به انجام اسکن‌های دقیق‌تر و یا حتی استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای شناسایی فضای خالی پشت اتاق اصلی مقبره است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>