کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسریال شهرزاد از ۲۰ مهر توزیع میشود

اولین نشست خبری سریال «شهرزاد» با حضور محمد امامی، تهیه‌کننده و سید هادی رضوی، سرمایه‌گذار برگزار شد.

ترانه علیدوستی سریال شهرزاد

به گزارش بانی فیلم، در ابتدای نشست سید هادی رضوی با اشاره به اینکه «شهرزاد» یکی از بزرگترین پروژه‌های خصوصی کشور است، گفت: فکر می‌کنم با شهرزاد می‌توانیم صادرات فرهنگی در دنیا داشته باشیم که این اتفاق با پخش بین‌المللی این اثر می‌افتد.
او با بیان اینکه مردم این روزها سریال‌های ترکیه‌ای را تماشا می‌کنند، اظهار کرد: مردم از فشارهای اقتصادی و دعواهای سیاسی خسته شده‌اند، اما عشق همیشه برایشان جذابیت دارد و با تولید اثری جذاب، حتما استقبال می‌کنند. البته حفظ ارکان خانواده از مسائلی است که باید مورد توجه قرار دهیم.
رضوی با اشاره به اینکه تبلیغات سریال‌های شبکه نمایش خانگی از صدا و سیما پخش نمی‌شود، عنوان کرد: کسی که می‌خواهد برای سریال‌های شبکه نمایش خانگی هزینه کنند نباید توقع نداشته باشد که مبلغ کمی بپردازد، چون قیمت این سریال هم مثل باقی آثار شبکه نمایش خانگی است.
رضوی درباره نگارش فیلمنامه این اثر نیز توضیحاتی را داد و گفت: حدود دو سال و نیم نگارش و طراحی فیلمنامه سریال «شهرزاد» طول کشید و ۲۰ مهرماه اولین قسمت سریال با تیراژ ۵۰۰ هزار عدد عرضه خواهد شد و احتمالا کار حدود ۲۶ تا ۲۸ قسمت خواهد بود. او در بخشی از سخنانش به فیلم «محمد رسول الله(ص)» که به تازگی اکران شده، اشاره کرد و تاکید کرد: اگر همین فیلم به شکل خصوصی ساخته می‌شد با هزینه‌ ۱۵۰ میلیاردی که برای آن شده، حتما برخی می‌گفتند دزدی اتفاق افتاده است، اما چون با بودجه بخش خصوصی نیست از آن تجلیل هم می‌شود و چنین نگاهی وجود ندارد. سرمایه گذار سریال «شهرزاد» با عنوان اینکه شهرک غزالی بعد از سریال «هزاردستان» بازسازی نشده بوده، اما برای این مجموعه کل شهرک را دوباره بازسازی شده است. او همچنین از مراسم فرش قرمز سریال «شهرزاد» در استانبول و آلمان صحبت کرد و گفت:دو مراسم فرش قرمز سریال در خارج از ایران برگزار خواهد شد که یکی از این مراسم ها ۱۸ مهرماه توسط شرکت ای ام فیلم آلمان در کلن برگزار می‌شود.
در ادامه نشست محمد امامی تهیه کننده و دیگر سرمایه گذار سریال بیان کرد: «شهرزاد» محصول مشترک ایران و شرکت «ای ام فیلم» آلمان است و این شرکت حق پخش اروپای مجموعه را از ما خریده است. البته ما در حال صحبت‌هایی با کشورهای حوزه خلیج فارس هستیم تا پخش خارجی این اثر ادامه داشته باشد.
این تهیه کننده همچنین افزود: نگرانی ما برای دانلود و کپی نیست، چون ما باید سعی کنیم از طریق تبلیغات هزینه سریال را برگردانیم.
در ادامه امامی با اشاره به زمان پخش سریال «شهرزاد»یادآور شد: ۲۰ مهرماه اولین قسمت از سریال «شهرزاد» عرضه می‌شود و با هماهنگی‌هایی که انجام داده‌ایم، قرار است تا زمان عرضه قسمت اول حدود ۱۰ قسمت از این سریال آماده باشد.
این سرمایه گذار با تاکید بر اینکه «شهرزاد» قابل مقایسه با هیچ مجموعه دیگری نیست، گفت: شهرزاد، پروژه عظیمی است و با احترام به پروژه «قهوه تلخ»، سریال «شهرزاد» نه در بعد اقتصادی و سرمایه گذاری و نه در بعد هنری و عوامل بازیگرانی که در آن مشغول به کار هستند، نه با سریال «قهوه تلخ» و نه با هیچ سریال دیگری قابل مقایسه نیست.
امامی همچنین به موسیقی‌های استفاده شده در این مجموعه اشاره کرد و گفت: برای تیتراژ سریال از صدای علیرضا قربانی بهره برده‌ایم و برای کلیپ‌هایی که ساخته‌ایم و هر کدام بر اساس شرایط مختلف منتشر می‌شوند، از همکاری محسن چاووشی استفاده کرده‌ایم و تاکنون ۴ قطعه با صدای ایشون ضبط شده است.
رونمایی از لوگوی مجموعه، سایت اطلاع رسانی و صفحه اینستاگرام از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>