کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبازی ساعد سهیلی در ۵۰ کیلو آلبالو

پیش تولید رسمی و مجدد فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو» آغاز شد.

ساعد سهیلی

به گزارش «بانی فیلم»، فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی و تهیه کنندگی محمد شایسته که از هفته گذشته به طور رسمی وارد مرحله پیش تولید شده، با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین اوایل مهر مقابل دوربین خواهد رفت.
پیش از این قرار بود شهرام شاه حسینی پشت دوربین کارگردانی این فیلم قرار بگیرد که بعد از مدتی از ساخت آن انصراف داد. با این حال حقیقی این روزها مشغول انتخاب بازیگران است و تاکنون حضور فرهاد آئیش و ساعد سهیلی در فیلم قطعی شده است.
سایر بازیگران نیز تا هفته آینده انتخاب خواهند شد تا فیلم جدید حقیقی اوایل مهر مقابل دوربین رود. آئیش و سهیلی در «۵۰ کیلو آلبالو» اولین حضورشان را با مانی حقیقی تجربه می کنند.
لوکیشن های این فیلم سینمایی نیز به طور کامل در تهران و آبادان خواهد بود و گروه این روزها مشغول انتخاب لوکیشن ها هستند.
فیلمنامه «۵۰ کیلو آلبالو» که توسط مانی حقیقی و فرهاد توحیدی نوشته شده یک کمدی رمانتیک است. حقیقی در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «اژدها وارد می‌شود!»، «پذیرایی ساده»، «کنعان»، «کارگران مشغول کارند» و «آبادان» را دارد. سایر عواملی که تاکنون حضورشان در پشت دوربین «۵۰ کیلو آلبالو» قطعی شده عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، صدابردار: داریوش صادق پور، طراح صحنه: امیرحسین قدسی، طراح لباس: نگار نعمتی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علیرضا شمس شریفی.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>