کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشوهر در یک حمله وحشیانه دست همسر خود را خرد کرد + عکس

یک مرد اهل ” چین ” در یک حمله وحشیانه دست همسر خود را خرد کرد .
به گزارشاشگاه خبرنگاران جوان،مردی اهل ” شانگهای ” بوسیله یک ساطور استخوان های دست همسر خود را خرد کرد .

Woman Has Hand, Fingers Severed by Husband

براساس گزارش پلیس، قربانی که یک خانم ۲۸ ساله بود پس از یک بحث و نزاع با جنایت کار از خشونت او فرار و به محل کار خود که کارخانه ای در “سوژو ” واقع در شهر شانگهای بود، پناه برد.

شوهرم بی رحم دست همسرش را با ساطور خرد کرد + تصاویر

غافل از اینکه همسر خشمگین او را تعقیب کرده است و هنگامی که قربانی می خواست به محل کار وارد شود این مرد بی شرم با ساطور که به همراه داشت همسر خود را مورد حمله قرار داد به طوری که براثر ضربه وارد شده به کف دست او استخوان های انگشتان او خرد شد .

با گزارش شاهدین ماجرا به پلیس ، جنایت کار دستگیر و قربانی به بیمارستان برده شد .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که قربانی قبلأ نیز براثر رفتار های خشونت آمیز شوهرش داد خواست طلاق داده بود اما به توصیه دوستانش و برای حفظ زندگی پسر ۳ ساله شان دوباره به ادامه زندگی با او راضی شد .

شوهرم بی رحم دست همسرش را با ساطور خرد کرد + تصاویر

قربانی در گزارش خود به پلیس گفت : شوهرم که مردی خوب و مهربان جلوه می کرد همیشه در خلوت و تنهایی مرا شکنجه می کرد و بارها مرا تهدید به مرگ کرد و ادعا می کرد که تو را خواهم کشت حتی اگر پس از آن همه ی عمرم را در حبس زندگی کنم .

او در ادامه افزود : پس از نزاع که با یک دیگر داشتیم و من او را به منظور رفتن به سر کار ترک کردن گمان کردم که دیگر این دعوا پایان یافت اما او به دنبال من از” سی چو آن ” تا ” شانگهای ” آمد فقط برای اینکه با آزار من خشم خود را خالی کند .

قربانی پس از رسیدن به بیمارستان تحت درمان قرار گرفت .

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>