کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخوش‌تیپی پای مرد جوان را به دادگاه خانواده کشاند

خوش تیپی و پولداری مرد جوان برایش دردسر ساز شد و پای این مرد را به دادگاه خانواده کشاند.

به گزارش حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زوج جوان به دادگاه خانواده رفتند و درخواست طلاق دادند.

مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: همسرم مدام به من شک می کند و زندگی را برای هردویمان به جهنم تبدیل کرده است. او همیشه مرا چک می کند و سعی دارد بفهمد کجا هستم و با کی صحبت می کنم. هرچه به او می گویم من به جز تو هیچ کس را دوست ندارم و دست از پا خطا نمی کنم، فایده ای ندارد و باز هم به من مشکوک است.

وی ادامه داد:همسرم تصور می کند که من هرلحظه ممکن است به او خیانت کنم در صورتیکه نمی دانم چرا این ذهنیت همیشه با او همراه است. اما هرچه هست دیگر نمی توانم این وضعیت را تحمل کنم و از سوی یک نفر هر لحظه چک شوم. برای همین درخواست جدایی دارم.

پس از آن زن جوان نیز به قاضی گفت: آقای قاضی شوهر من مرد خوش تیپ و پولداری است و طبیعی است که زنان زیادی در آرزوی بدست آوردن او باشند. من هم دست خودم نیست، هربار که او از خانه بیرون می رود مدام این فکر به سراغم می آید که حتما زنان زیادی برای بدست آوردن او دست به کارهایی بزنند و شوهرم را اغفال کنند. برای همین فکرم همیشه درگیر است. راستش من هم از اینکه با شوهرم ازدواج کردم پشیمانم. با اینکه عاشق شوهرم هستم ولی اینطوری نمی شود زندگی کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>