کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدلیلا اوتادی به «آشوب» پیوست

فیلم سینمایی «آشوب» به نویسندگی و کارگردانی کاظم راست گفتار مقابل دوربین رفت.

عکس جدید لیلا اوتادی

به گزارش بانی فیلم، فیلمبرداری فیلم سینمایی «آشوب» به نویسندگی و کارگردانی کاظم راست گفتار به تازگی در تهران آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها تا ماه آینده ادامه خواهد داشت. لیلا اوتادی آخرین بازیگری است که به این پروژه پیوسته و تست گریم نهایی او نیز طی چند روز گذشته انجام شده است. در واقع این اولین تجربه همکاری اوتادی با کاظم راست گفتار محسوب می شود.
آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، شهره لرستانی و امیرحسین صدیق نیز دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند که تست گریم همگی آنان نیز انجام شده است.
بخش عمده فیلمبرداری «آشوب» در تهران انجام می شود و قسمت هایی از کار نیز در جنوب کشور و در آبادان و خرمشهر مقابل دوربین خواهد رفت.
داستان «آشوب» در سال ۱۳۲۰ شمسی اتفاق می افتد و روایتگر یک جوان هنرمند و تحصیلکرده به نام آشوب است که در تئاتر لاله زار آواز می خواند. او از تحصیلات مناسبی برخوردار است اما چندان موفق نیست، به همین دلیل مجبور می شود تا برای موفقیت بر موج سیاست سوار شود و… .
راست گفتار خود تهیه کنندگی فیلم جدیدش را برعهده گرفته و شهرام خلج به عنوان طراح گریم، افشین آقایی دستیار اول کارگردان و برنامه ریز و محمدرضا شجاعی عکاس نیز در این فیلم سینمایی حضور دارند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>