کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمرد جوان پدر و خواهر دختر مورد علاقه‌اش را سوزاند

مرد جوانی که متهم است خانه دختر مورد علاقه خود را به آتش کشیده و دو نفر را به قتل رسانده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
atash


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، چهارم خرداد سال ۹۰ ماموران پلیس در جریان وقوع یک آتش سوزی منجر به مرگ قرار گرفتند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه در خانه ای در کهریزک به تحقیق در این رابطه پرداختند.

تجسس ها نشان داد که یک پدر و دختر در این حادثه آتش سوزی به شدت سوخته و مرد میانسال جان خود را از دست داده است.

دختر جوان که به بیمارستان منتقل شده بود در تحقیقات به ماموران گفت: مردی به نام “سعید” به خواهرم علاقه داشت و می خواست با او ازدواج کند، ولی پدرم مخالفت می کرد. شب حادثه هم او به خانه ما آمد و می خواست خواهرم را با خودش ببرد که ما مانع او شدیم. او هم که به شدت عصبی بود یک سطل بنزین را روی من و خانه خالی کرد و همه جا را به آتش کشید.

در ادامه ماموران پلیس با توجه به اظهارات شاهدان به سراغ متهم رفتند و او را درحالی دستگیر کردند که زن جوان نیز در بیمارستان به علت شدت سوختگی جان باخت.

بنابراین مرد جوان به اتهام قتل پدر و دختر تحت بازجویی قرار گرفت ولی همه چیز را انکار کرد. او به ماموران گفت: من اصلا هیچ ارتباطی با این خانواده نداشتم و آنها به خاطر دشمنی با من، مرا وارد این پرونده کرده اند. آنها همیشه رفت و آمدهای مشکوکی به خانه شان داشتند و من مطمئنم کسی از روی کینه و دشمنی دست به چنین کاری زده است.

با وجود این اظهارات، مرد جوان به دلیل شهادت شاهدان مجرم شناخته شد و پرونده اش برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

این مرد صبح روز گذشته در مقابل هیات قضایی قرار گرفت و باز هم قتل را انکار کرد. در ابتدای این جلسه خانواده اولیای دم درخواست قصاص کردند و گفتند: آن شب ما همه در خانه بودیم و دیدیم که این مرد آمد و آنجا را به آتش کشید.‎

پس از آن مرد جوان به قضات گفت: من دخالتی در این حادثه ندارم و هر نوع اتهامی را رد می کنم. با هیچکدام از اعضای این خانواده هم ارتباطی نداشتم آنها از روی کینه و دشمنی مرا به عنوان قاتل معرفی کرده اند.

در پایان این جلسه نیز هیات قضایی وارد شور شد و ادامه رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده که شاهدان در دادگاه حضور یابند موکول کرد تا پس از شنیدن اظهارات شاهدان در این خصوص تصمیم گیری کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>