کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکارگردان فیلم قندون جهیزیه به نشانه اعتراض به وسط بازی فوتبال پرید

علی ملاقلی پور کارگردان فیلم سینمایی “قندون جهیزیه” و فرزند مرحوم رسول ملاقلی پور در اعتراض به کاهش سالن های اکران فیلمش، اقدام عجیبی را در یک بازی بین المللی انجام داد و تعجب همگان را برانگیخت.

علی ملاقلی پور

عصرایران- علی ملاقلی پور کارگردان فیلم سینمایی “قندون جهیزیه” و فرزند مرحوم رسول ملاقلی پور در جریان بازی خیریه فوتبال بین ستارگان ایران و جهان که عصر جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار شد در اقدامی عجیب و به نشانه اعتراض به وضعیت اکران فیلمش به وسط میدان پرید و برای دقایقی جریان بازی را مختل کرد.

این کارگردان سینما در روزهای گذشته نیز با حضور در جلوی سینماها و خیابان ها به تبلیغ فیلمش پرداخته بود.

وی در اعتراض به کاهش سالن های اکران فیلمش، این اقدام عجیب را در یک بازی بین المللی انجام داد و تعجب همگان را برانگیخت. آیا واقعا این آخرین راه برای احقاق حق این فیلمساز جوان بود؟

این در حالی است که سعید خانی، مدیرپخش فیلم «قندون جهیزیه» در گفت‌و‌گو با ایسنا گفته بود: «قندون جهیزیه» پس از ۱۶ روز نمایش در تهران با ۲۲ سالن، ۳۷۴ میلیون تومان و در دیگر شهرها بعد از حدود دو هفته نمایش و با وجود ۱۶ سالن، ۱۳۲ میلیون تومان فروش داشته است. با این حال از سینماهای آزادی، کورش و دیگر سینماهای حوزه هنری که پس از اکران فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» همچنان حواس‌شان به فیلم‌ «قندون جهیزیه» هم بوده است، تشکر می‌کنم.

صحبت های فوق یعنی این فیلم فروش نیم میلیاردی داشته و در روزهای آتی فروش نسبتا خوبی در انتظارش خواهد بود حتی اگر از تعداد سالن هایش کم شده باشد. فیلم خوب همیشه مخاطب دارد و دیده می شود و این حرکت غیرمنتظره از یک کارگردان سینما کمی عجیب به نظر می رسید. آن هم در یک بازی بین المللی.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>