کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدگزارشگر و تصویربردار تلویزیون در برنامه زنده کشته شدند + تصاویر

یک گزارشگر و یک تصویربردار شبکه‌ای تلویزیونی در ویرجینیا در آمریکا هنگام اجرای یک برنامه‌ زنده بر اثر شلیک گلوله به قتل رسیدند.

کشته شدن گزارشگر

به گزارش هنرآنلاین به نقل از ورایتی، آن‌ها چهارشنبه صبح ساعت ۶:۴۵ به وقت محلی در حال اجرای یک برنامه زنده بودند. این دو برای WDBJ-TV وابسته به شبکه سی‌بی‌اس در روانوک در ویرجینیا کار می‌کردند.100

پارکر ۲۴ ساله بود و وارد تازه ۲۷ ساله شده بود.
وستر فلانگان مرد مظنون در حادثه شلیک مرگبار به دو خبرنگار تلویزیونی هنگام اجرای زنده یک برنامه که چهارشنبه صبح روی داد، ساعاتی بعد از این حادثه هنگام گذر از یک بزرگراه بین ایالتی به خودش هم شلیک کرد.

به گزارش ورایتی، پلیس ایالتی ابتدا گزارش داد که فلانگان ۴۱ ساله، مرده است، اما بعد مقامات به سرعت اعلام کردند وضعیت او وخیم است. واشنگتن پست ساعت ۱:۲۶ بعد از ظهر به وقت محلی گزارش داد فلانگان در بیمارستان درگذشت.

مظنون، گزارشگر سابق شبکه WDBJ-TV وابسته به شبکه سی‌بی‌اس در روانوک در ویرجینیا بود. او چهارشنبه صبح هنگامی که دو همکار سابقش در حال اجرای یک برنامه زنده بودند با اسلحه به آن‌ها شلیک کرد. در این حمله آلیسن پارکر، گزارشگر و آدام وارد، تصویربردار کشته شدند و زنی که پارکر هنگام وقوع حادثه با او در حال گفت‌وگو بود، زخمی شد. این اتفاق ساعت ۶:۴۵ صبح روی داد.

WDBJ گفت فلانگان حدود ساعت ۱۱:۲۵ صبح پس از فرار از ایست بازرسی در منطقه فوکیر کانتی به خودش شلیک کرد. او که با نام برایس ویلیامز در WDBJ کار می‌کرد، ویدیویی از شلیک را در توئیتر و فیس‌بوک منتشر کرد. حساب‌های کاربری او خیلی زود به حالت تعلیق درآمد. یوتیوب هم به سرعت ویدیوهای مربوط به حادثه تیراندازی را حذف کرد.

101

فرد مظنون کارمند سابق شبکه WDBJ بود

تری مک‌آلفی فرماندار ویرجینیا گفت فلانگان یک کارمند ناراضی سابق WDBJ در روانوک در ویرجینیا بود. به گزارش سی‌ان‌ان، فلانگان در آخرین پیام‌های خود نوشت: من از صحنه شلیک فیلمبرداری کردم. فیس‌بوک را ببینید.

102

آلیسن پارکر در این حادثه جان خود را از دست داد

این حادثه عجیب و غریب زمانی روی داد که پارکر و وارد از بریج‌واتر پلازا در مونتا که یک مرکز خرید در نزدیکی دریاچه اسمیت مانتین است، گزارش می‌دادند. پارکر در حال گفت‌وگو با ویکی گاردنر رئیس اتاق بازرگانی بود. گاردنر برای جراحات خود تحت عمل جراحی قرار گرفت.

بعد از آنکه وارد و دوربین او روی زمین افتاد، دوربین برای لحظه‌ای تصویر مردی را ثبت کرد که اسلحه‌اش را به طرف پایین نشانه گرفته است.

103

آدام وارد دیگر قربانی حادثه

پیام‌های فلانگان در توئیتر نشان می‌دهد که او با وارد مشکل داشت و از WDBJ دلخور بود.

این حادثه مرگبار رسانه‌های خبری در سراسر آمریکا را در بهت و حیرت فرو برده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>