کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبالاخره چیپس بخوریم یا نخوریم ؟

آیا باید چیپس بخوریم؟ از هر ۵ کارشناس،‌ ۴ تا می‌گوید نه. حتی سراغ این ایده که چیپس از سیب زمینی درست شده هم نروید؛ چیپس خوراکی گیاهی نیست.

حقایق وحشتناک درباره خوردن چیپس

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «تایم»، چیپس ساده نمک دار «یک خوراکی پرکالری اما از نظر مواد مغزی، بی کیفیت» است. این را لیندزی ملان، متخصص تغذیه در کلینیک معروف کلیولند می‌گوید.
یک بسته تقریباً ۴۰ گرمی ۲۲۳ کالری، ۱۴ گرم چربی و ۲۲۱ میلی گرم سدیم (نمک) وارد بدن می‌کند؛ مشکلی نیست اگر دیر به دیر سراغ آن بروید؛‌ اما فکر زیاد خوردن آن را به سرتان راه ندهید، به خصوص در مورد بچه‌ها.
کورای پالاز اوغلو، پرفسور دانشگاه مرسین در ترکیه و پژوهشگر در زمینه «آکریلامید» (یک نوع ماده اسیدی احتمالاً سرطان زا) می‌گوید: «به طور مداوم در گزارش‌ها از چیپس سیب زمینی به عنوان غلیظ‌ترین منبع آکریلامید در بین غذاهای آزمایش شده یاد می‌شود.» آکریلامید چیپس حتی از سیب زمینی سرخ شده هم بیش تر است. سیب زمینی سرخ شده فقط در بخش‌های طلایی شده آکریلامید دارد و نه در مغز آن؛‌ اما همه بخش‌های چیپس طلایی است.
گروهی از کارشناسان توصیه می‌کنند به جای چیپس سیب زمینی، دست کم از تورتیلای ذرت سفید استفاده کنید چون فیبر بیش تری دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>