کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدچیزهایی که درباره وین دیزل نمیدانستید

وین دیزل در سراسر جهان به خاطر نقش‌آفرینی در مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» و فیلم‌های اکشن دیگر شناخته‌شده و محبوب است و در فیلم هشتم این مجموعه که سال ۲۰۱۷ اکران می‌شود هم حضور خواهد داشت. اما ورای شهرت او به عنوان بازیگری با صدایی عمیق که نقش‌ آدم‌های سفت و سخت را بازی می‌کند، هالیوود ریپورتر به پنج حقیقتی توجه کرده که احتمالا درباره او نمی‌دانستید. اسم واقعی او مارک سینکلر است این بازیگر متولد ایالت کالیفرنیا هنگام تولد نام مارک سینکلر را از سوی مادرش دلورا شرلین دریافت کرد، اما او در دوران نوجوانی و وقتی به نیویورک رفت و آنجا در کلوبی مشغول به کار شد نام خود را تغییر داد.

عکس های وین دیزل

به گزارش بانی فیلم به نقل ازهالیوود ریپورتر، او دوقلوست نکته‌ای که برای خیلی‌ها تعجب‌آور است این است که دیزل یک برادر دوقلو دارد. برادر او که پل وینسنت نام دارد هم به دنیا سینما مرتبط است و به عنوان تدوین‌گر فیلم‌های سینمایی و همچنین در بخش صدابرداری کار می‌کند.
نژاد یک راز است با وجود اینکه این بازیگر از نژاد مادرش خبر دارد، که از تبار انگلیسی، آلمانی، ایرلندی و اسکاتلندی است، اما هرگز پدرش را نشناخته است و اطلاعی هم درباره میراث و پس‌زمینه پدرش ندارد. او در مصاحبه‌ای گفته بود: «من حقیقتا چند نژادی هستم. پدر بیولوژیکی‌ام را هرگز نشناختم. همیشه از آن مقدار که دوست داشتم، اطلاعات کمتری داشتم. تنها چیزی که از سمت مادرم هم می‌دانم این است که به فرهنگ‌های مختلف بسیاری مرتبط هستم».
استیون اسپیلبرگ شخصا دیزل را برای «نجات سرجوخه رایان» می‌خواست دیزل بعد از اینکه نتوانست به موفقیت چندانی در مسیر حرفه‌ای‌اش دست پیدا کند، یک فیلم کوتاه به نام «چند صورته» نوشت و خودش هم در آن نقش‌آفرینی کرد. این فیلم کوتاه در فستیوال فیلم کن به نمایش درآمد و استیون اسپیلبرگ که خیلی تحت تاثیر آن قرار گرفته بود، نامه‌ای سه صفحه‌ای به دیزل نوشت و تحسین خود را نسبت به کار او نشان داد. اسپیلبرگ همچنین از دیزل برای نقش‌آفرینی در فیلم فراموش‌نشدنی «نجات سرجوخه رایان» دعوت کرد. با وجود اینکه او نقشی خیلی بزرگ در این فیلم نداشت و شخصیتش در نیمه‌های فیلم کشته شد، حضور در این پروژه باعث شد بعدها درهای بیشتری برای دیزل باز شوند و در هالیوود به موفقیت دست پیدا کند.
او پدر سه فرزند است دیزل به همراه شریک زندگی‌اش پالوما حیمنز سه فرزند دارد: دو دختر و یک پسر. اولین دختر او هانیا رایلی در سال ۲۰۰۸ و دو سال بعد از او هم پسرش وینسنت سینکلر در سال ۲۰۱۰ به دنیا آمد. سومین فرزند او پائولین است که دیزل نام او را در تجلیل از پل واکر دوست و ستاره فقید او در «سریع و خشمگین» انتخاب کرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>