کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشنبه ها در افغانستان تعطیل رسمی شد

شورای وزیران دولت افغانستان در جلسه ای به ریاست «محمد اشرف غنی» رییس جمهوری این کشور طرحی را به تصویب رساند که به موجب آن روزهای جمعه و شنبه هر هفته تعطیل خواهد بود.

به گزارش ایرنا، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان گزارش داد که تعطیلی روزهای جمعه و شنبه هر هفته به عنوان تعطیلات رسمی این کشور در جلسه روز پنجشنبه کابینه به تصویب رسیده است.

در گزارش دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان به زمان اجرای این مصوبه اشاره نشده است.

بر اساس این گزارش، پیشنهاد این طرح را وزیر کار و امور اجتماعی، شهدا و معلولین برای سهولت تعامل با برخی کشورها از قبیل عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر، مراکش، مصر و بنگلادش و با توجه به صرفه جویی در هزینه های دولتی و جلوگیری از آلودگی هوا ارایه کرد.

در حال حاضر بر اساس قانون کار افغانستان، تنها روز جمعه به عنوان تعطیل رسمی هفتگی محسوب می شود و ساعات کاری ادارات ۴۰ ساعت در هفته است.

در سال ۱۳۸۸ شورای وزیران این کشور طرح تعطیلی روزهای جمعه و شنبه را به مجلس نمایندگان تقدیم کرد، اما نمایندگان مجلس آن را دارای ملاحظات شرعی دانستند و تصویب نکردند.

دو سال پیش دولت افغانستان اعلام کرد که برای جلوگیری از شیوع یک نوع بیماری و آلودگی هوای شهر کابل، اداره های دولتی و دانشگاه ها، روزهای پنج شنبه و جمعه تعطیل خواهند بود.

مدت اجرای این دستورالعمل یک ساله بود، اما پس از گذشت ۲ سال هنوز ادارات و دانشگاه های دولتی در این دو روز تعطیل اند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>