کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبدلکار فیلم “جکی چان” برای واژگون کردن ماشین به تهران آمد

امیر بدری طراح صحنه های اکشن و بدلکاری کشورمان در گفت و گو با خبرگزاری میزان در خصوص جدیدترین فعالیتش گفت: جدیدا طراحی صحنه ای را بر عهده داشتم که یکی از بهترین بدلکاران هالیوود آن را در شهرک غرب تهران اجرا کرد .

بدلکار
وی در ادامه افزود: این بدلکاری صحنه ای از واژگون کردن ماشینی بود که هم اکنون رکورد بیشترین ملق زدن در ایران را با سه دور و نیم شکست .

طراح صحنه های اکشن کشورمان گفت: بدلکار فیلم های هالیوود “فاتیح اوگورلو” به ایران آمد تا تجربه واژگون کردن ماشینی را که من طراحی آن را بر عهده داشتم، در ایران داشته باشد ، اوگورلو از مطرح ترین بدلکاران بین المللی می باشد که طراحی بخش ترکیه فیلم “جیمز باند” را بر عهده داشته و همچنین بدل بازیگرانی همچون کریستین بل ، اسکات آدکینز ، راسل کرو بوده و در آخرین فیلم جکی چان نیز به عنوان بدلکار حضور داشته است.
بدری افزود: ما برای آماده سازی ماشین ١ هفته وقت گذاشتیم که تمام مسائل ایمنی را رعایت کنیم ،این کار برای تبادل کاری بین المللی بیشتر تیم ما انجام شد و امیدواریم بتوانیم خدمتی به صنعت سینمای کشورمان بکنیم .

بدلکار فیلم
وی خاطر نشان کرد : سال ها در حرفه بدلکاری مشغول به کار هستم و ٧ ماهی می شود که به صورت مستقل تیمی تشکیل داده ام و آخرین کارم حضور در یکی از فیلم های بین المللی ساخت کشور انگلستان به همراه ١١ نفر از هم گروهی های ایرانی ام بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>