کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبازگشایی سفارت انگلیس با ورود وزیر خارجه انگلیس به تهران

وزیر خارجه انگلیس در سفر هفته آینده خود به تهران، سفارت این کشور را بازگشایی می کند.

وزیر خارجه انگلیس

به گزارش عصرایران، خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه دیپلماتیک بریتانیایی نوشت: فیلیپ هاموند وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه آینده به ایران سفر می کند. قرار است در این سفر سفارت انگلیس در تهران بازگشایی شود.

سفارت انگلیس در تهران چهار سال قبل (۸ آذرماه ۱۳۹۰) در پی حمله شماری از معترضین و تصرف محدود سفارت و باغ سفارت انگلیس، تعطیل و دیپلمات های انگلیسی، ایران را ترک کردند. همزمان انگلیس، سفارت ایران در لندن را تعطیل و دیپلمات های ایرانی را اخراج کرد.

بازگشایی سفارت انگلیس در تهران به معنی عادی سازی روابط تهران – لندن است.

وزیر خارجه انگلیس در سفر به تهران گروه کوچکی از بازرگانان را به همراه خود خواهد داشت.

وزیر خارجه انگلیس قبل از این ابراز امیدواری کرده بود بعد از توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵، سفارت انگلیس در تهران بازگشایی شود.

هنوز مشخص نیست چه کسی سفیر انگلیس در تهران خواهد شد اما انتظار می رود ” آجی شارما ” کاردار غیرمقیم فعلی انگلیس در تهران این سمت را برعهده بگیرد.

یک منبع مطلع در وزارت امور خارجه ایران سفر فیلیپ هاموند وزیر خارجه انگلیس به تهران و بازگشایی سفارت این کشور در ایران را تایید کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>