کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداعمال محدودیت سنی بر روی موزیک ویدیوهای پخش شده روی یوتیوب

به دنبال طی کردن دوره آزمایشی موفق، از این پس الگویی شبیه به درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی بر روی موزیک ویدیوهای سایت یوتیوب اجرا خواهد شد.

به گزارش سرویس موسیقی کافه سینما، کمپانی‌های بزرگ موسیقی مانند سونی، یونیورسال و وارنر میوزیک، موزیک ویدیوهای خود را به بورد درجه بندی فیلم انگلستان (BBFC) می‌فرستند و بعد از تایید آنها، این ویدیوها آنلاین خواهند شد. کمپانی‌های مستقل موسیقی هم یک دوره آزمایشی شش ماهه را برای اجرای این طرح آغاز خواهند کرد. دولت انگلستان در بیانیه‌ای بر حفاظت کودکان دربرابر آنچه ویدیوهای نامناسب خوانده شده نظارت خواهد کرد و برخلاف ویدیوهای معمولی، ویدیوهایی با محدودیت سنی ۱۸سال به بالا بر روی مرورگرها بارگذاری نخواهند شد.

نیک جونز میدر ارشد اجرایی Vevo با ابراز رضایت از این طرح اعلام کرد: “ما خیلی خوشحال هستیم که کمپانی‌های مستقل انگلیسی که نقش پررنگی در عرصه موسیقی کشور دارند جزئی از این طرح خواهند بود. ما در Vevo هنرمندان و خلاقیت‌شان را پشتیبانی می‌کنیم، هرچند به اهمیت محدوده سنی برای والدین و طرفداران موسیقی در مورد آنچه فرزندان‌شان می‌بینند واقف هستیم و از این به بعد آنها قادر خواهند بود تا درباره محتوایی که در شبکه ما عرضه می‌شود و آنچه دوست دارند ببینند حق انتخاب داشته باشند.”

همچنین جف تایلور، مدیر اجرایی صنعت صدانگاری انگلستان از این طرح استقبال کرد: “بریتانیا پیشگام ارائه موسیقی اوریجینال و هیجان‌انگیز در جهان بوده است چون هنرمندان ما توانایی ابراز نظر خود را به شکل آزادانه دارند و ما این مسئله را پاس می‌داریم. همچنان که ما باید این اصل را حمایت کنیم، به همان اندازه مهم است که موزیک ویدیوها هم به شکل مسئولانه‌ای پخش شوند و والدین از طرف کل خانواده این توانایی را داشته باشند تا ابزار بیشتری برای تصمیم‌گیری درباره آنچه دیده می‌شود داشته باشند.”

اولین مرحله از این طرح آزمایشی در سال ۲۰۱۴ اجرا شد و ۱۳۲ ویدیو برای بازبینی به بورد طبقه‌بندی فیلم انگلستان فرستاده شدند که تنها یکی از آنها با نام Couple Of Stacks از دیتزی راسکال در محدوده سنی بالاتر از ۱۸ سال درجه‌بندی شد. راسکال در این ویدیو با خشونت و با استفاده از شمشیر سامورائی‌اش مردم را می‌کشد. از ۱۳۲ ویدیوی فرستاده شده، ۵۶ تای آنها در محدوده سنی ۱۲ سال و ۵۳ تای آنها در محدوده سنی ۱۵ سال درجه‌بندی شده‌اند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>