کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمردم برای دیدن دختر عجیب و زیبا به این رستوران سرازیر شدند

کار در جایی همانند رستوران زنجیره ای مک دونالد چندان عالی تلقی نمی شود ولی یکی از پیشخدمت های آنها در تایوان تا حدی این روند را تغییر داده است.

دختر پیشخدمت


دختری به نام هسو وی هان که سنش مشخص نیست، پس از شناخته شدن توسط یک وبلاگ نویس، مشتریان زیادی را جذب یکی از شعبه های این فست فود در شهر Kaohsiung در تایوان کرده است.
این وبلاگ نویس به نام رین داگ پس از مشاهده یک دختر زیبا به شکل عروسک که با نام “وی وی” و “هایتون”(در زبان چینی به معنی دلفین) مشهور است و با پیراهن صورتی و کفش پاشنه بلند در این رستوران کار می کند، او را در وبلاگش معرفی کرد
پس از انتشار پست این خبر، در طول یک شب این کارمند رستوران، بیش از ۶۰۰۰ لایک دریافت کرد!

دختر زیبا
به این دختر حتی لقب “زیباترین الهه مک دونالد در تاریخ تایوان” داده اند، به گزار ش ریخت و پاش  چرا که مشهور است کارمندان خانم در شعبه های این رستوران در کشور تایوان، معمولا لباس هایی با تم های مختلف مانند ملوانی و … به تن می کنند.
فالوئرهای زیاد وی وی در این شهر اکنون به این رستوران می آیند، به امید آنکه بتوانند این پیشخدمت چشم درشت را از نزدیک ببینند.
با وجود محبوبیت بسیار زیاد وی وی ، برخی از خوانندگان، این وبلاگ نویس را متهم به دستکاری در عکس ها کرده اند و ادعا می کنند شاید اصلا زنی به این شکل وجود ندارد. با این وجود شمار دنبال کنندگان این دختر عروسکی در شبکه اجتماعی بیش از ۲۹۰۰۰ نفر است.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>