کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسرانجام آخرین آلبوم مرتضی پاشایی منتشر شد

آخرین آلبوم «مرتضی پاشایی» از صبح امروز در بازار موسیقی کشور منتشر شد.

به گزارش «موسیقی ما»، آلبوم «اسمش عشقه»، آخرین آلبوم مرحوم مرتضی پاشایی از صبح امروز با تیراژی بالا در سراسر کشور منتشر شد.

مرتضی پاشایی اسمش عشقه

تمام ترانه‌های این آلبوم را «مهرزاد امیرخانی» سروده و تمامی ملودی‌ها به جز یک قطعه توسط خود مرتضی ساخته شده است. یک قطعه را نیز «میلاد ترابی» آهنگسازی و تنظیم کرده است. معین راهبر (۷ قطعه)، کوشان حداد (۲ قطعه)، انوشیروان تربتی‌نژاد (۲ قطعه) و مهران عباسی (یک قطعه) را تنظیم کرده‌اند و «میلاد ترابی» علاوه بر تنظیم و آهنگسازی یک قطعه، قطعه‌ی «اسمش عشقه» را ریمیکس کرده است. همچنین یک ریمیکس از آثار خاطره‌انگیز مرتضی توسط «محمد فلاحی» انجام شده و در آلبوم قرار گرفته است. این آلبوم در دو نسخه‌‌ی ولتی و دی‌جی‌پک عرضه شده است.

نسخه‌ی ولتی شامل ۱۱ قطعه و نسخه‌ی دیجی‌پک شامل ۱۵ قطعه است و چهار قطعه‌‌‌ی «عصر پاییزی»، «نگران منی»، «ادعا» و «ریمیکس» در آن گنجانده شده‌اند. در نسخه «دی جی پک» این آلبوم دفترچه یادگاری های چهره های موسیقی و تعدادی از هنرمندان گنجانده شده است که آنها یادگاری هایی را با دست خط خودشان برای مرتضی پاشایی نوشته اند.

«رامین بصیرت نیا» (مدیر بخش موسیقی شرکت پخش دنیای هنر) در روز انتشار این آلبوم در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «پروسه انتشار این آلبوم مشکلات پیچیده و زیادی را به خود دید و امروز شاهد پخش آن در بازار موسیقی کشور هستیم. همه این مراحل با سعی و تلاش خانواده پاشایی، مهدی کرد، مهرزاد امیرخانی و همه همکاران و اهالی موسیقی شکل گرفت ولی من تشکر ویژه ام را از یک نفر دارم که با بزرگواری تمام، یکی از اصلی ترین ارکان حل مشکلات این آلبوم بود و آن فرد کسی نیست جزآقای «محمد جلیل چور». ایشان با بزرگواری تمام، اصلی ترین فردی بودند که باعث شدند مشکلات این آلبوم حل شود و امروز شاهد آن باشیم که دوستداران مرتضی این اثر را در اختیار داشته باشند. محمد جلیل پور به ما بزرگ بودن و منش مردانه را یاد داد و از ایشان بابت همه چیز ممنونم.»

«حامد طاهری» (رهبر ارکستر سابق ارکستر مرتضی پاشایی) در روز انتشار آلبوم این خواننده قطعه ای را برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» گذاشت و درباره این قطعه که «یکی بود، یکی هست» نام دارد گفت: « فکر تنظیم یک قطعه این مدلی (ترکیب چند قطعه) برای آلبوم دوم مرتضی پاشایی، از استارت آلبوم دوم شروع شد. مرتضی به من گفت چند قطعه از آلبوم اول را با تنظیم ارکسترال برایش آماده کنم که در آلبوم دوم به عنوان یادگاری از بهترین کنسرتهای ایران ، قرار بگیرد. به همین منظور یک تنظیم ابتدایی از کارها آماده کردم و به خانه مرتضی رفتم و مرتضی برای من این قطعات را خواند. اجراهای پشت سر هم و بعد هم بیماری مرتضی مجال تنظیم این کار را از من گرفت تا اینکه آن اتفاق تلخ افتاد و مرتضی ما را تنها گذاشت. از یک ماه قبل تصمیم گرفتم به قولم به مرتضی عمل کنم. دست به کار شدم و به دوستان نزدیکم اطلاع دادم که این پروژه کلید خورده. همه دوستان از این قضیه استقبال کردند و قول همکاری دادند. مهدی کرد عزیز هم از ابتدا در جریان این کار بود. دو هفته تنظیم اولیه کار طول کشید، بعد پروژه را به استودیو بسامد منتقل کردم و مشغول ضبظ سازهای زنده شدم. ایمان احمدزاده دو هفته تمام استودیو را برای این کار آفیش کرد. نوازنده ها تک تک آمدند و کار را ضبط کردیم. محمد شعبانی پرکاشن، فرشید ادهمی گیتار، محسن حسن نیا ساکسوفون، رامین براتی ترومبون، رضا آذرنجات ترومپت، آرین قیطاسی ساکسوفون و مجتبی اسدپور کیبورد این قطعه را زدند. خودم هم باس و پیانوی کار را زدم. حدود یک هفته هم میکس این کار طول کشید که ایمان احمدزاده زحمتش را کشید. تنظیم این قطعه بر اساس تنظیم ارکستر انجام شده که برای مرتضی انجام دادم و مشابه کنسرتهای مرتضی بگوش میرسد.»

آلبوم «اسمش عشقه» به تهیه کنندگی «ناصر پاشایی» (پدر مرتضی پاشایی) و تشکری ویژه از «مهدی کرد»، تحت امتیاز موسسه «آوای سوته دلان» و توسط پخش دنیای هنر روانه بازار موسیقی کشور شده است. همچون همیشه از همه دوستداران موسیقی تقاضا داریم جهت حفظ حقوق مولفین آلبوم، این اثر را به صورت اورجینال تهیه نمایند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>