کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبارسا قهرمان سوپر جام اروپا شد

بارسلونا قهرمان سوپر جام اروپا شد. تیم فوتبال بارسلونا در فینال سوپر جام اروپا با نتیجه ۵-۴ سویا را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید. این اتفاق در حالی رخ داد که بارسا ۴-۱ پیش افتاده بود اما بازی در وقت های عادی ۴-۴ شد و بارسا در وقت اضافه دوم گل برتری را زد. بارسا با این پیروزی به چهارمین جام خود در سال ۲۰۱۵ دست پیدا کرد. لالیگا، کوپا دلری ، لیگ قهرمانان اروپا و سوپرجام اروپا. حالا آنها سوپر جام اسپانیاو جام جهانی باشگاه های جهان را دارند تا ۶ جام در یک سال به دست بیاورند.

بارسا

فینال سوپر کاپ اروپا از ساعت ۱۱:۱۵ روز سه شنبه اغاز شد. دیداری که فقط ۳ دقیقه پس از استارت اش با گل سویا همراه بود. تیم قهرمان یوفا کاپ در همان ابتدای دیدار توپ را وارد دروازه بارسا کرد تا نوید دیداری پر گل را بدهد.

پس از گل سویا ، بارسلونا صاحب توپ و میدان شد و فقط ۴ دقیقه بعد پشت هیجده قدم تیم سویا به یک ضربه ایستگاهی رسید. جایی که مسی اعجوبه فوتبال بازی را به تساوی کشید و در کمتر از ۱۰ دقیقه بعد دوباره یک ضربه ایستگاهی مشابه از کمی دور تر و دوباره گل برای بارسا و دوباره لیو مسی.

بارسا توپ وزمین را از دست ندادو مسلط به بازی ادامه داد که این مدل بازی به گل سوم در همان نیمه اول منجر شد. این بار گلزن رافینیا بود بازی با نتیجه ۳-۱ به نفع بارسا به نیمه رسید. بازی ای که به نظر می رسید به صورت یک طرفه ادامه داشته باشد.

در شروع نیمه دوم و با یک اشتباه فاحش از مدافعان سویا بارسا به گل چهارم توسط سوارز رسید. جایی که انگار نقطه عطف بازی بود. بازیکنان بارساخیالشان از بازی راحت شد و فضای بیشتری در اختیار سویا قرار دادند. ۵ دقیقه پس از اینکه بارسا به گل رسید سویا یکی از گل ها را پاسخ داد.

البته به خاطر غیبت آلبا در سمت چپ خط دفاع بارسا ، تیم آبی و اناری از آن سمت بسیار ضربه پذیر بود و تقریبا همه ضربات از همان ناحیه به بارسا وارد شد. نتیجه ۴-۲ لوییز انریکه را ترساند و او بلافاصله تاکتیک تیم اش را تغییر داد. او هرچند بعد از ۴-۲ دست به ترکیب نزد اما با حضور کنار زمین تغییر تاکتیکی داد و تیمش را دفاعی تر کرد.

تغییر آقای سرمربی سویا را جلوترکشاند و دقیقه ۷۲ گل سوم سویا به ثمر رسید. انریکه بیشتر ترسید و بارترا را برای تقویت سمت چپ خط دفاعی به زمین آورد. بازیکن جوانی که یک اشتباه مهلک در دقیقه ۸۲ انجام داد و اشتباهش منجر به خوردن گل چهارم برای بارسا شد. گلی که بازی را به وقت های اضافه کشاند.

نیمه اول وقت های اضافه بدون اتفاق خاصی به پایان رسید و تنها اتفاق مهم تعویض پدرو و حضورش در زمین به جای ماسکرانوبود که نشان می داد انریکه پیروزی را در بازی می خواهد و به پنالتی ها فکر نمی کند. در مقابل نمایش نیمه اول سویا حاکی از رضایت از نتیجه و تلاش برای رسیدن به پنالتی ها را داشت. در وقت دوم اضافه می توانست همه چیز شکل وقت اول باشد اما مسی با دریبل های ویرانگر پشت محوطه جریمه یک ضربه دیگر به دست آورد. ضربه اول مسی به دست مدافعان سویا خورد و پنالتی شد اما داور آوانتاژداد مسی ضربه دوم را زمینی زد و دروازه بان سویا به زحمت توپ را دفع کرد اما این پدرو بود که رسید و توپ را به تور دروازه کوبید.

پس از گل بارسا دوباره سویا جلو کشید و می توانست یک دقیقفه بعد از روی ضربه ایستگاهی به گل برسد اما بارسا خوش شانس بود که بلافاصله گل نخورد. حتی دقیقه ۱۲۰ بازی هم باز سویا در یک ضدحمله خطرناک داشت که به گل نرسید. دقیقه ۱۲۲ هم یک موقعیت دیگر که آن هم از دست رفت و این به معنای قهرمانی بارسا بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>