کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآلبوم تا نفس هست شهرام شکوهی منتشر شد

سومین آلبوم رسمی شهرام شکوهی با عنوان «تا نفس هست» عصر دیروز با حضور عوامل اجرایی در شهرکتاب ابن سینا رونمایی شد.

شهرام شکوهی تا نفس هست

به گزارش هنرآنلاین:تا نفس هست نام تازه ترین اثر شهرام شکوهی است که عصر روز گذشته یکشنبه ۱۸ مردادماه سال در شهرکتاب ابن سینا با حضور شهرام شکوهی خواننده، مرتضی دلیری تهیه کننده، محمدرضا خانزاده مدیر شرکت اکسیر نوین ، علی بحرینی ترانه سرا، امیرحسین کاشانیان رهبر ارکستر و تنظیم کننده آلبوم، محمد علیمردانی بازیگر، امید علومی خواننده، بهشاد مختاری بازیگر رونمایی شد.
در ابتدای مراسم شهرام شکوهی بعد از تشکر از حضور عوامل آلبوم این اثر را حاصل تلاش های یک ساله خود دانست، سپس به معرفی آلبوم خود پرداخت و گفت: سومین آلبومم پس از «مدارا» و «کولی عشق» از صبح امروز در سراسر کشور توزیع شد، این آلبوم در دوازده قطعه به نام های دلتنگم، رسوا، تا نفس هست، ای دل نرو، این رسم کجاست، امان از تو، یادت رفته، تسلیم، برکه و ماه، عاشق بمون، سراپا عاشق، تا نفس هست ۲ در ۱۲ قطعه منتشر شده است.
شکوهی ادامه داد: «تا نفس هست» به تهیه کنندگی مرتضی دلیری و خودم، تحت امتیاز موسسه فرهنگی هنری «نغمه هفت اقلیم» تهیه و تولید شده است و شرکت «هنر اول» نیز وظیفه توزیع و پخش آنرا در بازار بر عهده دارد.
وی در پاسخ به اولین سوال درباره زمان صرف شده، جهت جمع آوری این آلبوم، این طور توضیح داد: پروسه این آلبوم حدود یک سال طول کشید. البته با زحماتی که دوستان کشیدند، به خصوص حسین کاشانیان و علی بحرینی عزیز، میلاد ترابی، ایمان حجت، مجید اصلاحی و ترانه سرایان، امین بامشاد، خانم سلیمانی، سید محمد کاظمی و دیگران عزیزان، این آلبوم تهیه و تولید شد.
وی در ادامه به برخی انتقادات اشاره کرد و گفت: متاسفانه این روزها هر آلبومی که منتشر می شود حتی بدون شنیدن آن اثر انتقاداتی را به سوی آن مطرح می کنند و اغلب به تکراری بود قطعات اشاره می کنند. اما باید ببینیم در اصل تکرار چه معنی ای می دهد؛ بخش هایی از اجرا برای هر خواننده ثابت است و در صورت تغییر آن ها به خواننده دیگری تبدیل می شود. در این آلبوم نیز من سعی کردم تغییراتی را داشته باشم اما امضا و سبک شهرام شکوهی را در تمامی آثارم حفظ کرده ام و با تفکری که پشت این آلبوم بوده است سعی کرده ام سبک حاکم در آلبوم مدارا را این بار نیز تکرار کنم.
خواننده آلبوم کوی عشق در اواسط این نشست تاریخ کنسرت های شهریور ماه خود را نیز اعلام کرد و گفت: در تاریخ ۲۰ و ۱۹ شهریور در تهران کنسرت خواهیم داشت که خوشبختانه «تا نفس هست…» به موقع منتشر شد.
او درخصوص تبلیغات آلبوم نیز گفت: برای تبلیغات هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم به این دلیل که نه می تواینم تبلیغات محیطی داشته باشیم و نه صدا و سیما فضایی را در اختیار ما می گذارد؛ در آخر نیز باید به سمت فضای مجازی برویم که آن هم حضور در بسیاری از قسمت هایش ممنوعه می باشد.
این هنرمند همچنین درخصوص فعالیت هایش در صدا و سیما نیز عنوان کرد: من هیچ گونه همکاری نمی توانم با آن ها داشته باشم زیرا که صدا وسیمایی ها من را دوست ندارند!
علی بحرینی ترانه سرای قطعاتی از آلبوم نیز در خصوص ترانه های این مجموعه و درخصوص تغییرات کار نسبت به سابق گفت: در آلبوم دوم کمی کند کار کردیم و اما این بار محکم تر و با تفکر بیشتری به ساخت آثار مشغول شدیم.
بحرینی ادامه داد : وقتی خواننده ای آلبوم اولش موفق می شود به جای تحسین آن برایش به تنبیه آثار بعدی اش تبدیل می شود و خواننده هایی که کارهای ابتدایشان موفق بوده را وارد بحران آلبوم اولی می کنیم.
رضا خانزاده مدیر شرکت اکسیر نوین که برگزاری کنسرت های تهران این خواننده را بر عهده دارد، در خصوص اجراهای آینده شکوهی گفت: شهرام شکوهی به راحتی می توانند حتی در سانس سالن های کنسرت را پر کنند. ما در روزهای ۱۹ و ۲۰ شهریور ما در تهران با اجرای قطعات آلبوم جدید کنسرت برگزار خواهیم کرد
وی افزود: در ادامه این کنسرتها شهرام در شهرهای بندرعباس، اهواز، ارومیه و… اجرا خواهد داشت و سپس برای برگزاری تور کنسرت هایش به آمریکا سفر می کند.
بعد از پرسش و پاسخ های خبرنگاران و خواننده آلبوم «تا نفس هست»، کیکی را که عکس کاور سومین آلبوم او روی آن طراحی کرده بودند، با تشویق علاقه مندان به شهرام شکوهی، روی میز مقابل این خواننده قرارداده شد تا با یک برش، جشن رونمایی از سومین آلبوم خود را تکمیل کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>