کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدقلعه‌ نویی از سرمربیگری ملوان کناره گیری کرد

سخنگوی باشگاه ملوان بندرانزلی با اعلام خبر کناره‌گیری قلعه‌نویی از سرمربی‌گری این تیم گفت: مسئولان باشگاه از امروز برای انتخاب سرمربی جدید اقدام خواهند کرد.


آذرگون:گزینه های جدیدی برای سرمربی گری داریمبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان امیر قلعه‌نویی پس از آنکه مسئولان باشگاه ملوان نتوانستند مشکلات مالی این تیم را حل کرده و خواسته‌های وی را برطرف کنند از این تیم جدا شد.

آذرگون عضو هیات مدیره باشگاه ملوان بندر انزلی در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ضمن تایید این خبر در خصوص جدایی سرمربی این تیم گفت: در جلسه‌ای که شب گذشته میان مسئولان باشگاه و قلعه‌نویی انجام شد این سرمربی خواسته‌هایی را مطرح کرد که تعدادی از آن‌ها قابل قبول بود.

وی در ادامه اظهار داشت:البته تعدادی هم غیر قابل قبول بود که با این وجود مسئولان باشگاه خواستار حضور قلعه‌نویی بر روی نیمکت ملوان شدند ولی قلعه‌نویی می‌خواست ابتدا منابع مالی تیم تامین شده و تغییرات لازم انجام شود تا همکاری ادامه یابد.

آذرگون با تاکید بر اینکه از ابتدا هم این سرمربی شرط ثبت قراردادش را حل مشکلات مالی عنوان کرده بود گفت:بدلیل آنکه باشگاه نتوانست خواسته های منطقی وی را در مورد تیم برآورده کند دو طرف به توافق‌ نرسیدند و نتیجه آن شد که قلعه‌نویی از ملوان جدا شود.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد انتخاب سرمربی باشگاه گفت: ظرف یکی دو روز آینده از میان گزینه‌های موجود سرمربی باشگاه انتخاب می‌شود.

گفتنی ست ؛ قلعه نویی در دو بازی نخست لیگ برتر از روی سکوها تیم ملوان را هدایت کرد که در این مسابقات تیم ملوان موفق به کسب یک شکست و یک پیروزی شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>