کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری عامل هتک حیثیت کارگردان معروف سینما

مدیر وبگاه یکی از کارگردان معروف سینما که با نشر اکاذیب بر علیه وی موجب هتک هیثیت این کارگردان در فضای مجازی شده بود از سوی ماموران پلیس فتا استان البرز شناسایی و دستگیر شد .
عامل هتک حیثیت کارگردان معروف سینما دستگیر شد/ انگیزه متهم اختلافات مالی بودبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس پلیس فتا استان البرز در تشریح این خبر گفت : اواخر هفته گذشته یکی از کارگردانان معروف سینما و تلوزیون با مراجعه به این پلیس از مدیر سایت خود به سبب هتک حیثیت وی در فضای مجازی شکایت کرد.

سرهنگ نیکنام افزود :با بررسی های صورت گرفته از سوی کارشناسان پلیس فتا بر روی این سایت مشخص شد که متهم با نشر اکاذیب در سایت خصوصی کارگردان سینما قصد بردن آبروی وی در انظار عمومی را دارد .

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد : ماموران با هماهنگی مقام قضایی متهم مورد نظر را دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا منتقل کردند .

گفتنی است،‌ متهم در مواجهه با مستندات موجود به جرم خود مبنی بر هتک حیثیت شاکی در فضای مجازی اعتراف کرد و انگیزه خود از انجام این جرم را داشتن اختلاف مالی با کارگردان عنوان کرد .

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>