کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشکسته شدن دست اشکان خطیبی روی صحنه

جدیدترین نمایش محمد رحمانیان به «ژیلا مهرجویی» تقدیم شد.

هامون بازها

نمایش «هامون بازها» جدیدترین اثر کارگردان سرشناس حوزه تئاتر کشور در حضور عوامل فیلم «هامون» و «داریوش مهرجویی» و چهره های موسیقی، به ژیلا مهرجویی تقدیم شد.

علی زند وکیلی، رضا یزدانی، سامان احتشامی و… از جمله چهره های موسیقی بودند که به تماشای این نمایش نشستند و در این بین بسیاری از اهالی سینما نیز از این نمایش دیدن کردند.

محمد رحمانیان در یکی دو سال اخیر با روی صحنه بردن نمایش – موسیقی هایی چون «روزهای آخر اسفند»، «ترانه های قدیمی»، «ترانه های محلی» و … توانست محبوبیت قابل توجهی را در بین مخاطبان موسیقی و تئاتر از آن خود کند.

بازیگرانی چون علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، اشکان خطیبی، هومن برق نورد، مهدی ساکی، سُها سناجو و پرستو رحمانیان نقش آفرینان نمایش جدید این کارگردان بودند.

شکستن دست «اشکان خطیبی» در آخرین روز اجرای این نمایش از جمله مهم ترین اتفاقات آن بود.

پخش قسمت‌هایی از فیلم‌هایی چون «سوته‌دلان»، «گوزن‌ها»، «آرامشی در حضور دیگران»، «یاران»، «ضیافت» و اجرای موسیقی زنده ویولن و آکاردئون توسط «آسو کهزادی» و «سردار سرمست» از دیگر بخش های این نمایش بود.

مسعود کیمیایی، فرزانه کابلی، هادی مرزبان، حبیب رضایی، ابراهیم حقیقی و… از دیگر چهره های سرشناسی بودند که در طول این اجرا به تماشای آن نشستند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>