کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدقتل وحشیانه همسر با چکش و تبر

مردی اهل ” استرالیا ” همسر خود را به طور وحشیانه و با ۱۷۲ ضربه چکش و تبر به قتل رساند .
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،مردی اهل ” استرالیا ” همسر خود را به طور وحشیانه به قتل رساند .

وحشیانه

این مرد ۳۰ ساله که به اتهام قتل همسرش بوسیله “چاقو و تبر و وسایل تیز باغبانی ” در ۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۳ توسط پلیس بازداشت شد .

براساس گزارش پلیس، آقای ” رود ری کوین کوربت ” ۳۰ ساله در صبح روز جنایت با اوژانس تماس گرفت و ادعا کرد که همسرش زخمی به خانه آمده است.

 

وقتی اورژانس به محل حادثه که خانه آنها در ” پرت شرقی “واقع در ” پکن هام ” بود رسید با دیدن خانم ” تایی فورد ” که غرق در خون بود و به سختی نفس می کشید رو به رو شدند.

این قربانی که از ۱۷۲ مورد جراحت در همه ی اعضای بدنش رنج می برد به بیمارستان انتقال یافت اما چندی بعد جان خود را از دست داد.

پزشکان اورژانس که ادعای آقای ” کوربیت ” را باور نکردند با پلیس تماس گرفتند و او در خانه اش بازداشت شد .

قتل وحشیانه همسر با ۱۷۲ ضربه چکش و تبر + تصاویر

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این جنایتکار همسر ۱۸ ساله خود را با وسایلی از جمله چاقو و چکش و تبر و وسایل باغبانی زخمی کرده و گلوی او را به منظور خفه کردن فشار داده به طوری که پزشکان ۴۱ مورد جراحت در ناحیه سر و گردن ۳۲ مورد در بازوی راست ۳۰ مورد در بازوی چپ ۱۱مورد در پای راست و ۱۹ مورد در پای چپ و همچنین ۲۹ مورد در ناحیه ستون فقرات گزارش دادند .

مادر قربانی خانم ” هیدن ” در گزارش خود گفت : دخترش ۲ ماه قبل از این جنایت در ۱۱ اکتبر براثر خشونت و ضرب و شتم ” کوربیت ” جنینش را سقط کرد و بعد از او تصمیم به جدایی گرفت .

در بازجویی های به عمل آمده از ” کوربت ” جنایت کار اعتراف کرد که همسرش او را تهدید می کرد و می گفت : که به پلیس گزارش می دهد که فرزندمان براثر رفتار وحشیانه من به قتل رسید و باعث سقط آن شدم و او می خواست از من جدا شود و من به این دلیل دست به این جنایت زدم .

گفتنی است،او که تاکنون در حبس منتظر روز دادگاه بود در دادگاهی که برگزار شد به ۱۸ سال زندانی محکوم شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>