کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمتقاضیان استخدامی آموزش و پرورش از امروز به سایت سنجش مراجعه کنند

تقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ساعت ۱۷ امروز می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه‌های مربوط نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

سایت سازمان سنجش

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از امروز ۱۵ مرداد آغاز شده و تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه دارد.

طبق اعلام سازمان سنجش متقاضیان برای ثبت‌نام در آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ از ساعت ۱۷ امروز می‌توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید با مطالعه اطلاعیه مربوط در خصوص رشته‌های تحصیلی در مقاطع مورد پذیرش در شهرهای مختلف نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند که این اطلاعیه‌ها نیز از عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز جمعه ۲۷ شهریور توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود و ۵ هزار نفر برای دوره‌های تحصیلی مختلف مورد پذیرش قرار می‌گیرند که از این تعداد ۱۳۰۰ نفر از میان خانواده شهدا و ایثارگران هستند.

پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مدت یک سال در دانشگاه فرهنگیان تحت آموزش‌های خاص برای آشنایی با شغل معلمی قرار می‌گیرند و پس از اتمام این دوره آموزشی یک ساله یک بار دیگر نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند که پس از موفقیت در ارزیابی دوم و کسب گواهینامه صلاحیت معلمی می‌توانند به آموزش و پرورش راه یابند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>