کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدماجرای درخواست دوستی رونالدو به یک دختر استرالیایی

«آلین لیما» دختر جوان مدل فشن در شهر ملبورن استرالیا، تقاضای رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید در جریان سفر این سوپرستاره فوتبال جهان به استرالیا برای ایجاد رابطه دوستی با این دختر رو رد کرده است.
دوست دختر رونالدو

رسانه‌های استرالیا و اروپا با انتشار این خبر نوشته اند:
آلین لیما با وجود اصرار رونالدو به او گفته است: «متاسفم، من دوست پسر دارم و دوست پسرم رو هم دوست دارم و حاضر هم نیستم او رو با هیچ پسر دیگری حتی با شخص معروف و تروثمندی مثل تو عوض کنم».
این مدل استرالیایی در گفتگو با مطبوعات استرالیا می گوید:
«رونالدو چند بار با ما تماس گرفت و تلاش کرد تا رابطه ما دوتا رو برقرار کنه و وقتی به او گفتم من دوست پسر فابریک دارم و دوست پسرم غیرتی است و از درخواست شما خوشحال نمی شود، کریس به من گفت مشکلی نیست فقط میخوام با هم بیشتر آشنا بشیم و چند روزی رو با هم بگذرونیم».

الین لیما در ادامه گفتگو اضافه می کند: «اصرار رونالدو برای رابطه با من تمومی نداشت اما هربار با جواب قاطع منفی من روبرو شد و برخورد من که دور از انتظارش بود، کریس رو بشدت ناراحت کرد چون حس میکرد با این رفتارم غرور یک سوپراستار جهان رو زیر پا گذاشته‌ام».

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>