کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدانرژی روزانه خود را با این کارها زیاد کنید

حتما برای شما هم پیش آمده که در بعضی اوقات روز احساس خستگی می کنید.

خوردن صبحانه

به طور کلی، این خستگی ازاردهنده مانع از انجام فعالیت های روزمره به بهترین نحو می شود. اگر انرژی شما تحلیل برود قطعا ریتم زندگی تا حد زیادی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. باید توجه داشت که خستگی ممکن است در هر سنی بروز کند. افرادی که از اینن مشکل در شرایط حاد رنج می برند احساس می کنند که وضعیت آنها حتی بعد از خواب مطلوب شبانه نیز بهبود نمی یابد. خوشبختانه این مشکل راه حل دارد و گنجاندن بعضی از مواد غذایی در برنامه روزانه می تواند تاثیر عالی داشته باشد.

آغاز صبح با صبحانه ای کامل

هیچ برنامه ای نباید شما را از صرف صبحانه غافل کند. البته بسیار مهم است که صبحانه صرفا کالری تنها نباشد زیرا در این صورت ممکن است در میانه روز احساس خواب آلودگی کنید. بر خلاف این، صبحانه کامل می تواند متابولیسم را تحریک کند و بدن را در تمام طول روز فعال نگه دارد.

مصرف غلات سبوس دار

سعی کنید غلات سبوس دار و سبزیجات را جایگزین تنقلات و غذاهای سرشار از نشاسته کنید. لازم است قند خون متعادل باشد تا بدن از انرژی مداوم برخوردار شود. اگر غلات سبوس دار میل کنید، حساسیت بدن نسبت به انسولین افزایش می یابد که در این صورت انرژی بیشتری در طول روز به همراه خواهد داشت.

نوشیدن زیاد آب

مصرف آب زیاد در طول روز برای حفظ رطوبت بدن ضروری است. این حالت تا حد زیادی به تغذیه بدن کمک می کند و انرژی مورد نیاز برای مدت طولانی تر تامین می شود. البته باید از نوشابه های گازدار و دیگر نوشیدنی های شیرین و انرژی زا دوری کرد. مطالعات بسیاری ثابت می کند که بدن انسان هنگام صرف خوراکی های با مقدار شکر زیاد بیشتر در معرض خستگی خواهد بود.

دیر شام خوردن ؛ هرگز!

رعایت ساعت منظم غذاخوردن یکی از اصول حفظ سلامتی است. توصیه می شود شام سه ساعت پیش از خواب میل گردد زیرا شام خوردن دیر وقت و خوابیدن بلافاصله پس از آن موجب ایجاد ناراحتی به دلیل فرایند هضم می شود و خستگی را در روز بعد به همراه دارد. بهتر است قبل از خواب سبزیجات میل شود زیرا خوراکی هایی با هضم راحت هستند و کالری کمی دارند.

افزایش مصرف روزانه منیزیوم

منیزیوم عنصری ضروری برای بدن است زیرا مقدار زیادی انرژی تامین می کند. بدن انسان روزانه به حداقل ۳۰۰ میلی گرم منیزیوم نیاز دارد. برای تامین این مقدار لازم است تا ماهی و غلات سبوس دار در برنامه روزانه گنجانده شود. بادام و گردو نیز مقدار کمی منیزیوم دارند.

خوردن شکلات تلخ

شکلات تلخ حاوی فلاونوئیدهاست که با تحریک جریان خون به سمت مغز کمک می کند تا بازده ذهنی و خلق و خو بهبود یابد. این امر موجب کسب انرژی در تمام طول روز می شود.

انجام فعالیت ورزشی

تمرینات جسمانی جز مهم دیگری در کنار تغذیه صحیح است. ورزش روزانه نه تنها موجب ترشح آندروفین ( هورمون افزایش دهنده احساس شادابی) می شود بلکه خون را نیز تقویت می کند که سبب تامین انرژی مورد نیاز خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>