کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسعید سهیلی فیلم دم کلفت را میسازد

«دم کلفت» جدیدترین اثر سینمایی سعید سهیلی است که در آینده‌ای نزدیک جلوی دوربین می‌رود.

سعید سهیلی کارگردان سینما در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص جدیدترین اثر سینمایی خود گفت: قرار بود امسال فیلمی تحت عنوان «دلواپسان» را جلوی دوربین ببرم که بنا به دلایلی به سال آینده موکول شد اما در آینده‌ای نزدیک فیلمی با نام «دم کلفت» را کلید می‌زنم.
وی افزود: این فیلم ادامه «گشت ارشاد» و «کلاشینکف» یعنی یک کار اجتماعی و جوان با رگه‌های طنز است و تمام لوکیشن ها و فیلمبرداری فیلم در تهران خواهد بود. سهیلی ادامه داد: در حال حاضر بازنویسی آن به اتمام رسیده و به زودی پیش تولید کار آغاز خواهد شد. کارگردان «گشت ارشاد» در خصوص نوع انتخاب بازیگران در این فیلم بیان کرد: فیلمنامه «دم کلفت» برخلاف کارهای قبلی که ۶-۷ ماه نگارش آنها طول می‌کشید اولین فیلمنامه‌ای است که طی ۲۰ روز نوشتم و از همان ابتدا، بازیگران را مدنظر داشتم و بعد نگارش فیلمنامه را طبق شخصیت آنها روی کاغذ آوردم. وی افزود: تمام بازیگران فیلم را انتخاب کردم اما تا زمان قطعی نشدن قرارداد ترجیح می‌دهم نامی از آنها نبرم. گفتنی است؛ نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی «دم کلفت» بر عهده خود سعید سهیلی است. این کارگردان پیش از این فیلم «گشت ارشاد» و «کلاشینکف» را در کارنامه خود داشته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>