کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید“احسان گوشتی” کیف‌ قاپ حرفه‌ای دختران دستگیر شد

پسر تبهکاری معروف به “احسان گوشتی” که اقدام به کیف قاپی از دختران جوان در شرق پایتخت می‌کرد، توسط مردم شناسایی و در یک عملیات ضربتی و با شگرد خاص پلیسی دستگیر شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت ۱۹:۴۰ پنجم مردادماه در پی شکایت خانمی به هویت “شقایق”مبنی بر این که فردی به هویت “احسان” معروف به “احسان گوشتی” با موتور سیکلت اقدام به کیف قاپی از وی در خیابان گلستان نموده است و به سرعت از محل متواری شده موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک قرار گرفت.

روز بعد متهم توسط اهالی در میدان هفت حوض شناسایی و به اطلاع کلانتری رسانده شد و تیمی از ماموران تخصصی کلانتری به میدان هفت حوض اعزام و با کمین در مسیر تردد متهم وی را شناسایی و با شگرد خاص پلیسی دستگیر کردند.

در بازرسی بدنی از متهم یک دستگاه تلفن همراه شاکیه کشف شده و به همراه متهم به کلانتری منتقل شد که در کلانتری شاکیه متهم را شناسایی کرد.

در ادامه ماموران درصدد بودند که با تنظیم یک صورت جلسه موبایل کشف شده را به مالباخته مسترد کنند که شاکیه با مشاهده گوشی اعلام داشت موبایل متعلق به من نیست که در تحقیقات صورت گرفته و در خلال بازجویی های پلیسی از متهم مشخص شد موبایل کشف شده معتعلق به خانم جوان دیگری به هویت “مهشید” است که متهم چندی قبل آن را در حوالی تهرانپارس از شاکیه زورگیر کرده و متواری شده است و در نهایت متهم به چندین فقره کیف قاپی و موبایل قاپی معترف شد.

سرهنگ محمد جلینی رییس کلانتری ۱۲۷ نارمک درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم جهت سیر مراحل قانونی به همراه پرومنده متشکله جهت تحقیقات تخصصی تر و کشف سایر جرایمش و همچنین شناسیایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>