کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآغاز بسیار خوب اکران فیلم سینمایی دوران عاشقی

«دوران عاشقی» در اولین روز اکران خود بدون داشتن تبلیغات سطح شهر، توانست به حدنصاب بی‌سابقه نمایش فوق‌العاده در پردیس سینمایی کوروش دست پیدا کند.

لیلا حاتمی در دوران عاشقی
به گزارش شگاه خبرنگاران جوان؛ فیلم سینمایی «دوران عاشقی» Time to Love آخرین ساخته «علیرضا رئیسیان» و با بازی «لیلا حاتمی»، «شهاب حسینی»، «فرهاد اصلانی»، «پرویز پورحسینی» و «بیتا فرهی» با معرفی «مینا وحید» دیروز چهارشنبه ۷ مردادماه جاری در اکران سراسری و عمومی خود، در سینماهای تهران و شهرهای مختلف کشور روی پرده رفت و در اولین روز اکران خود، بدون داشتن تبلیغات سطح شهر، توانست به حدنصاب بی‌سابقه نمایش فوق‌العاده در پردیس سینمایی کوروش تهران دست پیدا کند.

این مسئله در حالتی اتفاق افتاد که در چند سال گذشته، تنها فیلم‌های کمدی می‌توانستند شروع خوبی داشته باشند و فیلم‌هایی که جدی‌تر بودند و نوعی درام سنگین در آنها جاری بود نمی‌توانستند در اولین روز نمایش خود به سانس فوق‌العاده برسند.

دوران عاشقی

دیروز همچنین سینماهای نمایش‌دهنده فیلم «دوران عاشقی» در سطح شهر تهران از وضعیت بسیار خوبی برخوردار بودند و پیش‌بینی یک اکران فوق‌العاده را برای این فیلم نوید می‌دهند.

در این فیلم همچنین؛ نسیم ادبی، سوگل قلاتیان، داریوش فائزی، لی‌لی فرهادپور، شینا هادیان، عرشیا خلج، پارسا رئیسیان، عاطفه للهی و سیامک مرندی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اکران سراسری و عمومی فیلم سینمایی «دوران عاشقی» از روز چهارشنبه ۷ مردادماه جاری در سینماهای تهران، همچون؛ پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی آزادی، پردیس سینمایی ملت، زندگانی، فرهنگ، جوان، اریکه ایرانیان، چهارسو و ده سینمای دیگر پایتخت و همچنین در ۷۰ سینمای سراسر کشور آغاز شده است و مردم برای دیدن این فیلم و خرید آنلاین بلیط و رزروآن می‌توانند به سایت «سینما تیکت» به آدرس اینترنتی www.cinematicket.org مراجعه کنند.

فیلم سینمایی «دوران عاشقی» توسط شرکت پخش بین‌المللی فیلمیران با مدیریت «علی سرتیپی» هم اکنون در سینماهای تهران و شهرهای مختلف کشور در حال اکران است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>