کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبرخورد شهاب سنگ با زمین در سه استان کشور + عکس

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،شب گذشته خبری مبنی بر سقوط شهاب سنگ در سه استان قزوین ، زنجان و همدان در فضای مجازی و برخی سایتها حسابی خبرساز شد.

شهاب سنگ

با اعزام تیم خبری به محل رویداد و مختصات تقریبی اعلام شده توسط ستاره شناس همراه با تیم خبری رد این شهاب سنگ را در محل شوره زارهای جاده ی نجم آباد در پنج کیلومتری شهر اشتهارد زده شد. با توجه به مشاهدات حضوری و عینی و تحقیقات به عمل آمده این سقوط مربوط به بارش دلتای دلویی است بارشی که هرساله در هفته اول مرداد ماه به اوج خودش می‌رسد که موضوع غیر معمولی نیست.

اپراتورهای اورژانس منطقه و همچنین نیروهای انتظامی و آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کردند خوشبختانه این سقوط هیچ خسارت مالی و جانی برجا نگذاشته است و تنها با رویت یک نور همراه بوده است. اما دلیل مشاهده برخی از مردم سه استان قزوین ، زنجان و همدان همجوار بودن و فاصله ی کم تا مختصات سقوط بوده است، در تصاویر زیر مختصات محل سقوط شهاب سنگ مشخص گردیده است.

با این حال تیمهای تحقیقاتی همچنان مشغول بررسی محل دقیق‌تر سقوط این شهاب سنگ هستند.

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>