کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددرآوردن تارهای مو از شکم دختری که معتاد به خوردن مو شده است

جراحان هندی یک گلوله مویی که یک متر و نیم طول داشت را از شکم دختر ۱۵ ساله بیرون آوردند. این دختر چنان بیمار شده بود که حتی نمی‌توانست آب بنوشد.

مو خوردن

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، کاویتا کوماری ۱۵ ساله سندروم راپانزل (راپونزل) دارد که سبب می‌شود مو بخورد. او در یک سال گذشته مو خورده و چنان به آن معتاد شده که نه تنها موی سر خودش بلکه تارهای مویی که روی زمین پیدا می‌کرده را نیز قورت می‌داده یا موی سر همکلاسی‌هایش را می‌کنده و می‌خورده است.
این اعتیاد هم چنین سبب شده بود، علاقه ای به غذا نشان ندهد و هر بار مجبورش می‌کردند غذا بخورد، بالا بیاورد. همزمان او از درد شدید شکم و ضعف نیز شکایت می‌کرده است.

مو در شکم دختر
والدین کاویتا او را پیش چند پزشک بردند اما هر بار با چند دارو برای تسکین درد و ورم شکم به خانه برمی گشتند تا اینکه کار به جایی رسید که او را به بیمارستان رساندند،‌ جایی که دکترها متوجه این رشته بلند مو در شکمش شدند و ۲ ساعت زمان برد تا با جراحی آن را خارج کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>