کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفابیوس وزیر خارجه فرانسه وارد تهران شد

وزیر خارجه فرانسه برای سفری یک روزه و ملاقات با مقامات کشورمان وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

فابیوس در تهران

به گزارش خبرنگار مهر لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه ساعتی پیش وارد تهران شد. سفر وی در راس یک هیئت بلندپایه سیاسی به دعوت همتای ایرانی او محمد جواد ظریف صورت می گیرد.

فابیوس قرار است در این سفر یکروزه با حسن روحانی رئیس‌جمهور، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت و معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست دیدار و گفتگو کند.

وزیر امورخارجه فرانسه پس از ورود به تهران اعلام کرد: یک هیات بسیار مهم اقتصادی از شرکت های مختلف فرانسه ماه سپتامبر (شهریور) به ایران سفر خواهند کرد.

در چند روز اخیر حواشی زیادی درخصوص سفر وی به ایران ایجاد شده و انتقادات زیادی نسبت به آن صورت گرفته است.

فرانسه در برهه های مختلف عملکردی مسئله دار در تعامل با ایرانیان داشته است از پرونده خون های آلوده تا حمایت تسلیحاتی از صدام در جنگ تحمیلی هشت ساله و پس از آن بدعهدی شرکت های نفتی فرانسوی در اجرای پروژه های مشترک. در دوران تحریم هم آنها از هیچ اقدامی برای تنگ تر کردن حلقه محاصره اقتصادی کشورمان دریغ نکردند و با نقض تعهداتشان خصوصا در زمینه خودروسازی، علاوه بر مشکلات اقتصادی با سلامت و امنیت جانی هموطنانمان نیز بازی کردند. در همین دوران فرانسه با دامن زدن به رقابت تسلیحاتی در غرب آسیا خصوصا خلیج فارس، منافع اقتصادی کلانی را راهی کارخانه های اسلحه سازی خود کرد و از سوی دیگر بر آتش تفرقه در میان دولت های منطقه، نفت ریخت. سیاهه اقدامات سوء دولت متبوع فابیوس علیه منافع کشورمان موارد بسیار دیگری هم دارد که کارشکنی در جریان مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ از برجسته ترین آنهاست.

صبح امروز هم تعدادی از دانشجویان دانشگاه های مختلف تهران با تجمع در فرودگاه مهرآباد، با در دست داشتن پلاکاردهایی اعتراض خود را نسبت به سفر وزیرخارجه فرانسه اعلام کردند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>