کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدهمسرم مرا مجبور می‌کند با دوستانش رفت و آمد داشته باشم

زن جوان وقتی دید که مجبور است با دوستان شوهرش رفت و آمد کند به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم از من می خواهد دوستانش را تحمل کنم و مرتب با آنها رفت و آمد داشته باشم. شوهرم دو دوست دارد که آنها هم ازدواج کرده اند و متاهل هستند. ولی من اصلا از همسرهای دوستان شوهرم خوشم نمی آید و دوست ندارم که با آنها رفت و آمد کنم. حالا در این میان شوهرم مرا مجبور می کند که به این رفت و آمدهایم ادامه دهم و با آنها دوست باشم.

وی افزود:هرچه به او می گویم من از این ها خوشم نمی آید فایده ای ندارد و حرف خودش را تکرار می کند. هر شب آنها را به خانه مان دعوت می کند و یا وقتی به خانه می آید می گوید آماده شو باید به خانه آنها برویم. تمام مسافرت هایمان با آنها است و من هم همیشه باید عذاب بکشم.

زن جوان ادامه داد:بار آخر سر همین موضوع با شوهرم درگیر شدم و شوهرم در کمال ناباوری به من گفت وضعیت همین است و اگر نمی توانی تحمل کنی برو، من هم شوکه شدم و وسایلم را جمع کردم و به خانه مادرم رفتم. دو هفته است در خانه مادرم هستم ولی شوهرم به دنبال من نیامده است. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم.

بعد از صحبت های این زن قاضی شوهر او را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت هایش را بشنود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>