کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدافزوده شدن آزاده صمدی به بازیگران سریال پشت بام تهران

آزاده صمدی هم به گروه بازیگران سریال «پشت بام تهران» پیوست.

عکس جدید آزاده صمدی

به گزارش بانی فیلم، مجموعه تلویزیونی «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت ا… از اواخر بهار امسال وارد مرحله پیش تولید شده است و سازندگان قصد دارند طبق برنامه‌ریزیها، تصویربرداری سریال را هفته دوم مرداد در تهران آغاز کنند. احتمالاً بخشهایی از مجموعه نیز در یکی از شهرستانها جلوی دوربین رود. آزاده صمدی با امضای قرارداد به گروه بازیگران سریال «پشت بام تهران» پیوسته است و نقش دختری به نام اختر را خواهد داشت که یکی از نقشهای اصلی قصه است.این دومین همکاری صمدی با بهرنگ توفیقی پس از سریال «انقلاب زیبا» است که سال گذشته روی آنتن شبکه یک بود.
کامبیز دیرباز هم اخیرا به گروه بازیگران پیوست و نقش جوانی به نام غیاث را دارد که دل در گروی عشق و وفا به پدرش دارد، اما دچار سرخوردگی‌هایی است. سرخوردگی‌هایی که او را به آشفتگی می‌رساند و بالاخره، این کانون نجات بخش خانواده‌ است که او را به آرامش و رستگاری می‌رساند. انتخاب سایر بازیگران این ملودرام اجتماعی همچنان ادامه دارد.
این مجموعه در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تولید می‌شود و تهیه کنندگی آنرا زینب تقوایی برعهده دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>