کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدانتقام از نامزد سابق با انتشار تصاویر خصوصی

فردی که با انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی نامزد ۲۳ ساله اش در یکی از شبکه های اجتماعی موجب هتک حیثیت و آبروریزی شاکی را فراهم آورده بود توسط کارشناسان پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مهر، سرهنگ «سیدمصطفی مرتضوی» رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فرد ناشناسی با ایجاد پروفایلی در یکی از شبکه های اجتماعی مجازی و درج تصاویر شخصی و خانوادگی وی موجب هتک حیثیت و آبروریزی او شده بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان این پلیس با انجام تحقیقات و جستجو در فضای سایبر و جمع آوری ادله جرم، عامل راه اندازی پروفایل مذکور را شناسایی و دستگیر کردند.

مرتضوی گفت: متهم که نامزد سابق شاکی بوده و به دلیل اختلاف بین آنها و برهم خوردن رابطه بینشان اقدام به انجام این عمل مجرمانه کرده در مواجهه با مدارک و مستندات پلیسی در حالی که چاره ای جز بیان واقعیت نداشت به انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان اعتراف کرد .متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل شد.

وی در پایان توصیه کرد توجه به هشدارهای پلیس سایبری عاملی مهمی در پیشگیری از وقوع اینگونه جرایم است زیرا مجرمان هتک حیثیت، اکثر قربانیان خود را به دلیل عدم آگاهی طعمه و قرار دادن تصاویر شخصی در این فضا به دام می اندازند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>