کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداما واتسون بازیگر مجموعه فیلم های هری پاتر طرح ربوده شدنش را تکذیب کرد

اما واتسون ستاره مجموعه فیلم های «هری پاتر» طرح ربوده شدنش را تکذیب کرده است.

اما واتسون

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، اما واتسون گزارش نشریه انگلیسی «سان» را که ادعا کرده وی وقتی در حال بازی در فیلم «دیو و دلبر» محصول جدید دیسنی بود، نزدیک بود ربوده شود رد کرد.
نسخه جدید «دیو و دلبر» که به صورت زنده ساخته می‌شود و اقتباسی از نسخه انیمیشن مشهور آن است، در حال فیلمبرداری در استودیو شپرتون بریتانیا است.
خبر نشریه «سان» از این حکایت دارد که دو نظافتچی این مجموعه قصد داشتند این بازیگر ۲۵ ساله را بدزدند، اکنون درمظان اتهام قرار دارند. گفته شده این دو قصد داشتند یا خود بازیگر را بدزدند و یا وسایل او را سرقت کنند.
این خبر از قول یک راننده تاکسی نقل شده که گفته است از صحبت‌های اعضای فیلمبرداری این برداشت را کرده است و آنها از حفظ امنیت اما واتسون ابراز خوشحالی می‌کردند. این راننده گفته این دو نفر سوار تاکسی او شدند و داشتند به زبانی دیگر صحبت می‌کردند و نمی دانستند که او این زبان را بلد است و متوجه صحبت‌هایشان می شود.
این دو می‌گفتند وقتی مسئولان متوجه این موضوع شدند یک محافظ شخصی برای بازیگر استخدام کردند و محافظانی برای استودیوی فیلمبرداری نیز گماشتند.
با این حال سخنگوی اما واتسون اصرار دارد که چنین چیزی حقیقت ندارد.
ماه ژانویه این بازیگر در صفحه فیسبوکش ابراز خوشحالی کرد که رویای کودکی‌اش به حقیقت پیوسته و او می‌تواند در نقش «دلبر» بازی کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>