کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخانه ای جالب که با آینه مخفی شده است + تصاویر

شاید در نگاه اول، این عکس فقط یک منظره زیبا از جنگل به نظر برسد؛ اما در واقع خانه ای ۲۲ متری است که به وسیله آینه استتار شده است!

کلبه آینه کاری شده

نمای بیرونی این خانه چوبی مرتفع با آینه پوشیده شده است. به همین خاطر نور را بازتاب می دهد و درنتیجه باعث می شود نامرئی به نظر برسد.

این ساختمان نامرئی جالب در جنگل های نزدیک به دریاچه تاهو در کالیفرنیا واقع شده است. نمای آیینه ای شکل این سازه موجب خطای دید افراد می شود تا حدی که آن ها خیال می کنند اصلا خانه ای وجود ندارد. کار ساخت این کلبه که پروژه یکی از دانشگاه های کالیفرنیا است، در ماه ژوئن (ماه گذشته میلادی) به پایان رسید.

سخنگوی این پروژه می گوید: «در اطراف این خانه ۱۳-۱۲ درخت وجود دارد که تقریبا هم قدوقواره هم هستند. به خاطر شباهت این درختان با هم و محل قرار گرفتنشان و همچنین بازتاب تصاویر آن ها توسط آیینه های سطح خانه، مردم قادر به تشخیص آن از جنگل نیستند.»

درواقع این پروژه باعث می شود که افراد فضای بین این درخت ها را مه آلود ببینند و دچار خطای دید شوند؛ تا جایی که در و پنجره چوبی این ساختمان را معلق در هوا ببینند!

این ساختمان که به عنوان انبار مورد استفاده قرار خواهد گرفت، ۱۰هزار دلاری برای سازندگانش خرج بر داشته است.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>