کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپرتاب پول به صورت سپ بلاتر در حین سخنرانی + تصاویر

در جریان کنفرانس خبری سپ بلاتر یک کمدین انگلیسی او را به دریافت رشوه‌ برای اعطای میزبانی جام جهانی متهم کرد.
پرتاب پول به صورت سپ بلاتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اعضای کمیته اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال امروز (دوشنبه) طی نشستی که با یکدیگر در زوریخ سوئیس، مقر فیفا داشتند و طبق وعده‌ای که از قبل داده بودند تاریخ انتخابات ریاست فیفا را برای مشخص شدن جانشین سپ بلاتر معین و اعلام کردند. بر این اساس انتخابات ریاست این نهاد در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۶ (هفتم اسفند ۱۳۹۴) برگزار می‌شود.

در جریان کنفرانس خبری که پس از این جلسه برگزار شد، زمانی که سپ بلاتر، رئیس موقت فیفا در حال سخنرانی بود، سایمون برودکین، کمدین انگلیسی که در قالب نماینده رسانه‌ای در این کنفرانس خبری شرکت کرده بود ناگهان از جای خود در همان ردیف اول برخاست و به آرامی به سمت رئیس فیفا رفت و صحبت بلاتر را قطع کرد. او پیش از اینکه مأموران امنیتی به سمت او بیایند دسته‌ای دلار تقلبی را به صورت بلاتر پرتاب کرد و دسته‌ای دلار هم روی میز او گذاشت و به نشانه اعتراض به نحوه اعطای میزبانی دو دوره جام جهانی پیش‌رو گفت :” این هم برای جام جهانی ۲۰۲۶ کره شمالی”.

بلاتر ۷۹ ساله پس از این اتفاق از جایش برخاست و در حال ترک اتاق کنفرانس خبری گفت: “باید ابتدا اینجا تمیز شود”. او پس از دقایقی به اتاق کنفرانس بازگشت و با کنایه به کمدینی که این کار را کرد اظهار داشت:” به مادر مرحومم زنگ زدم و او به من گفت که نگران نباش، این حرکت به فقدان آموزش برمی‌گردد.”

سپ بلاتر که در تاریخ دوم ژوئن ۲۰۱۵ (۱۲ خرداد) در پی افشای فسادهای مالی و اداری فدراسیون جهانی فوتبال‌، به فاصله چهار روز پس از انتخاب شدنش به عنوان رئیس فیفا برای پنجمین دوره متوالی، از سمت خود کناره‌گیری کرد، برای نخستین بار از آن تاریخ بود که مقابل رسانه‌ها ظاهر می‌شد. او همچنین امروز اعلام کرد قصد ندارد کاندیدای انتخابات ریاست فیفا شود و با توجه به علاقه‌ای که به رشته ارتباطات دارد شاید در رادیو مشغول به فعالیت شود.

در ماه مِی ۲۰۱۵ پس از بر ملا شدن فسادهای اداری و مالی که در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) صورت گرفته بود، به درخواست مسئولان قضایی آمریکا ۱۴ نفر از مسئولان این نهاد و رابطان آنها توسط پلیس سوئیس دستگیر شدند. برخی کشورها از جمله انگلیس به نحوه اعطای میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ به ترتیب به کشورهای روسیه و قطر اعتراض دارند و معتقدند که در رأی‌های داده شده، دست برده شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>