کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتکه تکه کردن بدن دختر جوان پس از یک هفته تجاوز وحشیانه

به گزارش پلیس در “سنت لوئیس” مردی که ۱۰ سال گذشته دختر جوان را پس از تعرض جنسی، وحشیانه به قتل رساند، با تزریق سم اعدام شد.

دیوید زینگ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، “دیوید زینگ ” ۵۵ ساله پس از آنکه قربانی ۱۹ ساله‌اش “آماندا مورتون” را وحشیانه مورد تعرض جنسی قرار داد، اجزای بدنش را تکه تکه کرد.

این قاتل بی رحم اجزای تکه تکه شده قربانی‌اش را به درختی در خارج از مناطق مسکونی آویزان کرد تا غذای پرندگان و دیگر حیوانات حیات وحش شود.

“دیوید زینگ” که در سال ۲۰۰۱ این جنایت فجیع را انجام داد، در سال ۲۰۰۴ دستگیر و محاکمه شد.

بنابر اطلاعات موجود در پرونده این جنایتکار، در یک تصادف، “دیوید زینگ” برای اولین بار “آماندا” را ملاقات کرد و از همان زمان با ربودن وی به مدت یک هفته وی را به طور وحشیانه و بی رحمانه مورد تعرض جنسی قرار داد و به قتل رساند.

پس از گذشت چهار سال پلیس میسوری موفق به شناسایی و دستگیری این قاتل شد.

اماندا مورتون

تصاویر ثبت شده دوربین‌های ترافیکی از خودروی “دیوید زینگ” کمک شایانی به پلیس برای دستگیر کردن این قاتل کرد.

به گفته مقامات زندان میسوری، پس از آنکه آخرین وعده غذایی زینگ در اختیار وی قرار گرفت و سپس حکم اعدام وی در حضور خواهر و پدر و مادر آماندا، عصر روز گذشته در ساعت ۷:۳۱ دقیقه اجرا و در ساعت ۷:۴۴ دقیقه با تزریق سم اعدام شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>