کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمسلمان پرسپولیسی شد / هواداران قوچان نژاد و شجاعی را هم میخواهند

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که در تمرین این تیم حاضر شده بودند پیگیر وضعیت حضور مسعود شجاعی در این تیم شدند.
mosalman

به گزارش فارس، تمرین صبح امروز تیم فوتبال پرسپولیس تعطیل بود و بازیکنان سرخپوش عصر امروز زیر نظر برانکو ایوانکوویچ کارهای تاکتیکی تیم را دنبال کردند.

همچنین پاس‌کاری، حرکات کششی و نرمشی، آقا وسط در دستور کار بازیکنان قرار داشت. در بخشی از تمرین هم چند نفر از بازیکنان به سمت یکی از دروازه‌ها حمله ور می‌شدند که چند بازیکن باید در مقابل آن‌ها دفاع می‌کردند.

*مصطفی قنبرپور در تمرین امروز حضور داشت و محمود خوردبین هم که حضور فعالی داشت به دنبال پی‌گیری اردوی این تیم در ترکیه بود.

* محسن مسلمان سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوانی که در خصوص حضور و یا عدم حضور او در پرسپولیس وجود داشت پس از قرارداد بستن با سرخپوشان عصر امروز در تمرین سرخپوشان حاضر شد.

* محسن مسلمان به همراه بنگر در تمرین حاضر شد

* حدود ۳۰ تن از هواداران در جلوی در حضور داشتند که مسلمان را مورد تشویق خود قرار دادند

* کریم باقری دومین جلسه حضورش در تمرین این فصل پرسپولیس را تجربه کرد. او با ماشینی مجزا از دستیاران برانکو در تمرین حاضر شد.

*برانکو ایوانکوویچ پیش از تمرین با محسن مسلمان صحبت کرد و حضورش در پرسپولیس را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که بتواند به این تیم کمک کند.

* برانکو ایوانکوویچ پیش از تمرین جلسه اختصاص با دستیارانش داشت

*هواداران پرسپولیس پی‌گیر حضور رضا قوچان‌نژاد و مسعود شجاعی در این تیم بودند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>