کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتیم والیبال ایران نتوانست به مرحله بعدی لیگ جهانی صعود کند

- تیم ملی ایران موفق به صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی نشد. تیم ملی والیبال ایران علی رغم پیروزی شایسته مقابل تیم ملی روسیه و سعی در ماندن در جدول مسابقات به خاطر شکست آمریکا از صعود به مرحله بعد بازماند. ایران در این مسابقات به ۶ پیروزی دست یافته بود و با توجه به پیروزی لهستان ، این تیم و آمریکا هر دو ۸ برده شدند و برای عنوان اول گروه با یکدیگر نبردخواهندکرد.

ایران اما با توجه به ۶ برده بودن حتی در صورت پیروزی مقابل روسیه در دیدار آخر به برد هفتم خواهد رسید و به همین دلیل در تعداد برد از دو تیم دیگر عقب می افتد و صعود نمی کند. شاگردان کواچ با حذف در این مرحله و به خاطر حضور در رتبه سوم جدول گروه B به رتبه ششم مسابقات رسیدند. تیم های روسیه و استرالیا به خاطر کسب رتبه آخر در دو گروه A و B به صورت مشترک به رتبه هفتم رسیدند.

از دو گروه Aو B چهار تیم به همراه برزیل میزبان که جز گروه A بوده به مرحله نهایی صعود می کنند و یک تیم هم از گروه های دیگر به این مرحله می رسند. ۶ تیم در این دو گروه قرار می گیرند که هر کدام یک بازی با یکدیگر می کنند و دوتیم اول و دوم به نیمه نهایی می رسند و دوتیم سوم مشترکا پنجم می شوند. پس از مسابقات نیمه نهایی ، رده بندی و فینال هم انجام می گیرد تا تکلیف رتبه همه تیم ها مشخص شود.

تیم ملی ایران سابق براین و در مسابقات سال گذشته لیگ جهانی به رتبه چهارم دست یافته و از این مسابقات ۴۰ امتیاز برای رنکینگ کسب کرده بود این در حالی است که با سقوط دو رتبه ای در مسابقات به ۳۵ امتیاز دست پیدا خواهد کرد. حالا امید ایران برای بالا آمدن در رنکینگ مسابقات جهانی پیش رو است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>