کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمهدوی کیا سرمربی تیم نوجوانان هامبورگ شد

کاپیتان اسبق تیم ملی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان هامبورگ انتخاب شد.

مهدوی کیا سرمربی هامبورگ

مهدی مهدوی کیا که دوره موفقیت آمیز را در هنگام بازیگری در هامبورگ پشت سرگذاشت،به عنوان سرمربی جدید تیم نوجوانان هامبورگ انتخاب شد.

وی قرار است اوایل هفته آینده راهی آلمان شود تا مراسم معارفه اش در باشگاه هامبورگ برگزار شود.

مهدوی کیا همچنین به عنوان مربی تخصصی تمام رده های سنی هامبورگ در زمینه های سانتر و کاشته انتخاب شده است.

قرار است وی در بحث تاکتیک های هجومی هم در کنار مربیان آکادمی هامبورگ فعالیت کند

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید دوست دارد مربی‌گری را از تیم‌های پایه آغاز کند.

مهدی مهدوی کیا درباره انتخابش به عنوان مربی تیم زیر ۱۴ ساله‌های هامبورگ اظهار کرد: مدت‌ها بود که باشگاه هامبورگ به دنبال همکاری با من بود و از آنجا که من قصد داشتم کلاس‌های مربی‌گری‌ام را در اروپا و در آلمان بگذرانم پیشنهاد باشگاه هامبورگ را قبول کردم و قرار است از دو هفته آینده با تیم زیر ۱۴ ساله‌های هامبورگ همکاری کنم. در آلمان باید حتما درجات مربی‌گری را پشت سر بگذارید تا بتوانید به عنوان سرمربی روی نیمکت بنشینید.

وی افزود: همیشه دوست داشتم مربی‌گری را از تیم‌های پایه شروع کنم. خوشحالم که این فرصت برایم به وجود آمده و می‌توانم تجربیات زیادی را از اروپا و فوتبال باشگاه هامبورگ به دست بیاورم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تجربیات شما در مربی‌گری آلمان روزی به فوتبال ایران کمک خواهد کرد یا خیر گفت: قطعا همین طور است. من همیشه سعی می‌کنم مربی‌گری را از پایه آغاز کنم و امیدوارم روزی بتوانم این تجربیات را در فوتبال ایران استفاده کنم.

مهدوی کیا همچنین درباره آخرین وضعیت آکادمی خودش گفت: تمرین‌هایمان را پشت سر می‌گذاریم و در حال حاضر تیم‌مان در اردو به سر می‌برد. قصد داریم در هفته‌های آینده در یک تورنمنت معتبر شرکت کنیم تا تجربیات بازیکنان ما روز به روز افزایش یابد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>