کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمسعود کیمیایی برای اولین بار در فیلم پسرش بازی خواهد کرد

مسعود کیمیایی برای اولین بار در فیلم پسرش جلوی دوربین می رود.


به گزارش بانی فیلم، پیش تولید «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی به پایان رسیده و طبق آخرین اخبار از این پروژه قرار است مسعود کیمیایی به عنوان بازیگر در چند سکانس این فیلم بازی کند. البته حضور مسعود کیمیایی در «معکوس» منوط به حضور ناصر ملک مطیعی در فیلم است. ظاهرا سکانس هایی که قرار است کیمیایی در آن ایفای نقش کند با سکانس های ملک مطیعی مشترک است. اگر حضور مسعود کیمیایی در «معکوس» محقق شود، این برای اولین بار است که این فیلمساز سرشناس در مقام بازیگر جلوی دوربین می رود. خبر دیگر درباره این پروژه قطعی شدن حضور الهه حصاری است. او قرار است در «معکوس» نقش اصلی زن فیلم را بازی کند. یعنی نقش مقابل رضا یزدانی. تینا آخوند تبار نیز دیگر بازیگر قطعی این فیلم است. پیش از این حضور رضا یزدانی، بیتا فرهی، امیر آقایی و افشین هاشمی در فیلم پولاد کیمیایی قطعی شده بود. طبق برنامه ریزی قبلی فیلمبرداری این فیلم روز یکشنبه در لوکیشنی واقع در محله وحدت اسلامی آغاز می شود. پیش از این قرار بو این فیلم روز پنج شنبه کلید بخورد که در نهایت شروع فیلمبرداری به روز یکشنبه (فردا) موکول شد.«معکوس» که فیلمنامه‌اش توسط پولاد کیمیایی نوشته شده، قصه پسری به نام سالار است که به همراه دوستش تعمیرگاهی سیار دارد و ماشین‌های قدیمی را تعمیر می‌کند. او با بحران هویتی روبروست و سوال‌های زیادی در ذهنش دارد تا اینکه پس از سال‌ها پدرش پیدا می‌شود. پدر، پسر را به آدرسی فرا می‌خواند. مسعود کیمیایی به عنوان مشاور کارگردان در کنار پسرش حضور دارد.
فهرست عوامل پشت دوربین «معکوس» عبارتند از نویسنده و کارگردان: پولاد کیمیایی، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، طراح صحنه و لباس: ایرج رامین فر، طراح چهره پردازی: سعید ملکان، موسیقی: بهزاد عبدی، مدیر تولید: محمدرضا منصوری، برنامه ریز: رضا بختیاری، دستیار کارگردان: عادل معصومیان، مجری طرح: حمیدرضا افشار، سرمایه گذار: امین محمود یار، تهیه کننده: مسعود کیمیایی.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>