کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپانزده هزار نفر در سایت همسان گزینی برای ازدواج ثبت نام کردند

مدیر پروژه همسان گزینی تبیان گفت: در حال حاضر نزدیک به ۱۵ هزار نفر در بانک اطلاعاتی متقاضیان ازدواج از طریق سایت همسان گزینی ثبت نام کرده‌اند.

همسان گزینی


زهره حسینی مدیر پروژه همسان گزینی تبیان در گفت‌و‌گو با خبرنگارحوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران،‌ با اشاره به استقبال از سایت همسان گزینی یا سایت همسر یابی دولتی اظهار کرد: پس از راه اندازی اولین سایت همسان گزینی در پایان خرداد ماه سال جاری، استقبال خانم‌ها و آقایان از این سایت افزایش یافته و درحال حاضر در بانک اطلاعاتی خود ۱۵ هزار نفر متقاضی ازدواج داریم.

وی با اشاره به مدت زمان مراحل آشنایی و تحقیقات افزود: از آنجایی که مسئله ازدواج مسئله مهمی است نمی‌توان در مورد موفق بودن یا نبودن آن اظهار نظر کرد اما می‌توانیم نتیجه خوبی داشته باشیم تا در معرفی‌های بیشتر در مورد راه اندازی این سایت اظهار نظر کنیم.

حسینی در ادامه با اشاره به میزان ازدواج افراد از طریق سایت همسان گزینی دولتی تصریح کرد: با توجه به فعالیت‌ ۱۳۰ معرف ازدواج از اسفند ماه سال گذشته، حدود ۳ هزار معرفی انجام شد که از بین آنها ۱۰۰ مورد منجر به ازدواج شدند.

وی در پایان با اشاره به حدود ۱۳۰ معرف در سایت همسان گزینی تبیان گفت: افرادی که مایل هستند به عنوان واسطه ازدواج این امر خیر را انجام دهند می‌توانند در سایت تبیان ثبت نام کنند و پس از بررسی‌ پرونده‌ آنها، از این افراد دعوت به همکاری می‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>