کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحضور ناصر ملک مطیعی در اولین فیلم پولاد کیمیایی

ناصر ملک مطیعی بازیگر سرشناس و قدیمی سینما در اولین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

ناصر ملک مطیعی
کیمیایی با گذاشتن عکسی در صفحه اینستاگرام خود خبر حضور بازی ناصر ملک مطیعی در این فیلم را رسانه‌ای کرد. “معکوس” در مرحله پیش‌تولید به سر می‌برد.
“معکوس” که فیلمنامه‌اش توسط پولاد کیمیایی نوشته‌شده، قصه پسری به نام سالار است که به همراه دوستش تعمیرگاهی سیار دارد و ماشین‌های قدیمی را تعمیر می‌کند. او با بحران هویتی روبروست و سؤال‌های زیادی در ذهنش دارد تا اینکه پس از سال‌ها پدرش پیدا می‌شود. پدر، پسر را به آدرسی فرامی‌خواند.
درحالی‌که پروانه ساخت این فیلم سال قبل به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و محمدرضا تخت‌کشیان صادرشده بود به‌تازگی مسعود کیمیایی تهیه‌کنندگی “معکوس” را برعهده‌گرفته است، فیلمی که بخش اعظم آن جاده‌ای است و در جاده‌های اطراف تهران جلوی دوربین می‌رود.

این اولین فیلم بلند سینمایی پولاد کیمیایی در مقام کارگردان است که به نظر می‌رسد تجربه متفاوتی در ژانر اکشن در سینمای ایران باشد. نکته اینجاست که پولاد کیمیایی خود در فیلم جدیدش بازی نمی‌کند و تنها در مقام کارگردان پشت دوربین خواهد بود. تاکنون عوامل پشت دوربین این فیلم انتخاب‌شده‌اند که همگی از حرفه‌ای سینما هستند. پولاد کیمیایی این روزها مشغول انتخاب بازیگران “معکوس” است تا با مهیا شدن شرایط فیلم تازه‌اش را کلید بزند. مدیر فیلم‌برداری این فیلم را تورج منصوری برعهده‌گرفته خواهد داشت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>