کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدافراد سیگاری سه برابر بیشتر از سایرین مبتلا به آب مروارید میشوند

یک فوق تخصص پیوند قرنیه با اشاره به اینکه جراحی آب مروارید از بی‌خطرترین و کم عارضه‌ترین جراحی‌های پزشکی است، اظهار کرد: شانس ابتلای افراد سیگاری به آب مروارید ۲ تا ۳ برابر بیشتر از سایرین است، اما ترک سیگار می‌تواند موجب کاهش سرعت پیشرفت این بیماری شود.

آب مروارید

دکتر محمدکریم اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه آب مروارید شایع‌ترین عامل نابینایی در دنیا است، گفت: متاسفانه نمی‌توان به صورت قطعی از ابتلا به این عارضه جلوگیری کرد، اما با انجام برخی اقدامات می‌توان موجب کاهش بروز و شدت ابتلا به این بیماری شد.

وی خاطرنشان کرد: افزایش سن شایع‌ترین علت ابتلا به این بیماری است و رژیم غذایی مناسب می‌تواند تا حدودی از ابتلا به این بیماری جلوگیری کند.

این فوق تخصص پیوند قرنیه با اشاره به اینکه در صورت ابتلا به آب مروارید، عدسی چشم افراد به تدریج کدر می‌شود، تصریح کرد: کاهش مصرف پروتئین حیوانی، کاهش مصرف غذای چرب و مصرف میوه و سبزیجاتی که حاوی آنتی اکسیدان‌هایی مانند ویتامین E، A، C ، لوتئین، گزانتین و امگا ۳ باشد، می‌تواند از ابتلا به این بیماری تا حدودی جلوگیری کند.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه استفاده از عینک آفتابی در زمان‌های تابش نور خورشید و حفاظت چشم‌ها از اشعه ماورابنفش نقش موثری در جلوگیری از ابتلا به این بیماری دارد، اظهار کرد: متاسفانه این مشکل دارای درمان پزشکی نیست و درمان آن به وسیله جراحی است. جراحی آب مروارید جزو بی‌خطرترین و کم عارضه‌ترین جراحی‌های پزشکی است و بیش از ۹۵ درصد بیماران پس از جراحی دید کافی برای فعالیت‌های روزمره مانند رانندگی و مطالعه را به دست می‌آورند.

این فوق تخصص پیوند قرنیه در پایان تصریح کرد: شانس ابتلا افراد سیگاری به آب مروارید ۲ تا ۳ برابر است، اما ترک سیگار می‌تواند موجب کاهش سرعت پیشرفت این بیماری شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>