کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکلاه لبه دار نمی تواند جای عینک آفتابی را بگیرد

خیلی از افراد از عینک آفتابی فراری هستند و ترجیح می‌دهند که به‌جای استفاده از عینک آفتابی در مواجهه با نور خورشید، از پوشش‌های محافظ دیگری مانند کلاه لبه‌دار استفاده کنند.

کلاه لبه دار

دکتر محمود بابایی در این باره به سلامانه گفت:‌ «کلاه لبه‌دار به تنهایی نمی‌تواند از چشم‌های ما در برابر اشعه مضر نور خورشید محافظت کند. یعنی ما همواره در فصل‌های گرم سال توصیه می‌کنیم که تمام افراد، هم عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب بزنند و هم کلاه لبه‌دار بگذارند».

این جراح و متخصص بیماری‌های چشم ادامه داد: «زمانی که شما در ساعت‌های اوج تابش نور خورشید (۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر) از منزل خارج می‌شوید و تنها کلاه لبه‌دار می‌گذارید، سایه‌بانی برای صورتتان درست می‌کنید اما دامنه دید چشم‌های ما، وسیع‌تر از دامنه سایه ایجادشده توسط کلاه است. یعنی ممکن است ما در طول روز، مجبور شویم که بارها به محل‌هایی از تابش نور خورشید مانند جلوی پای خود برای راه رفتن خیره شویم و نگاه کنیم و همین مساله باعث انعکاس نور و اشعه مضر نور آفتاب به مرکز چشم‌هایمان بشود».

عضو هیات علمی گروه چشم‌پزشکی بیمارستان بقیه‌الله تاکید کرد که تماس مداوم اشعه‌‌های مضر نور آفتاب با چشم، باعث تخریب تدریجی بافت مرکز چشم می‌شود و به‌همین دلیل هم برخی از افراد مدام حس می‌کنند که یک لایه تار جلوی دیدشان را گرفته است. وی درنهایت یادآور شد: «حتما برای خود و فرزندانتان، عینک‌های آفتابی استاندارد که جلوی ورود اشعه مضر UV به داخل چشم‌ها را بگیرند، خریداری کنید و با خرید و استفاده از عینک‌های غیراستاندارد کنار خیابان، سلامتی چشم‌هایتان را به خطر نیندازید».

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>