کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداطلاع از آخرین وضعیت نقل و انتقالات در باشگاه پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس با تشریح آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه برای حضور در فصل جدید گفت: تمام توان و تمرکز هیات مدیره این است که بتوانیم بازیکنان مورد نظر سرمربی را جذب کنیم.

نقل و انتقال باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر طاری عصر روز پنجشنبه پس از مذاکراتی که با چند بازیکن داشت در مورد آخرین نقل و انتقالات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: براساس لیستی که آقای برانکو به ما داده داریم با بازیکنان مذاکره می کنیم. البته خیلی از بازیکنانی که ایشان می خواهند با تیم هایشان قرارداد دارند.

وی افزود: بنابراین در حال مذاکره با سایر گزینه ها هستیم. مذاکرات خوبی هم با برخی بازیکنان داشته ایم و به توافقات خوبی هم رسیده ایم. ان شالله فردا قرارداد دو بازیکن را نهایی خواهیم کرد.

طاهری در مورد آخرین وضعیت مهدی طارمی گفت: طارمی بازیکن پرسپولیس است و با تیم ما قرارداد دارد. با این حال موارد متمی در قراردادش وجود داشت که مدیریت قبلی توافق کرده بود که ما هم احترام کردیم. طارمی به من گفت روز شنبه به تمرینات می رود و خودش را به برانکو معرفی می کند.

وی در مورد نگرانی هواداران برای جذب بازیکنان گفت: شاید آمار دادن به هواداران در مورد اینکه تیم رقیب چند بازیکن گرفته و ما نگرفتیم کار درستی نیست. ما طبق لیست سرمربی داریم کار می کنیم. اینطور نیست که تیم رقیب اگر شش بازیکن می گیرد ما هم شش بازیکن بگیریم. ما براساس نیازهای سرمربی با بازیکنان مذاکره می کنیم.

طاهری در مورد بازیکنان خارجی پرسپولیس که با آنها مذاکره شد اما به توافق نرسیدند گفت: برخی خلاف واقعیت می نویسند و دل هواداران را می شکنند. ما آمده ایم برای شاد کردن دل هواداران. ما با دو بازیکن کروات مذاکراتی را داشتیم و با وجود اینکه بازیکنانی هستند که به لیگ پایین تر کشورشان سقوط کرده اند اما ما با آنها مذاکره کردیم. قیمتی که داشتند بالا بود و می گفت برای یک فصل ۵۵۰ هزار یورو می خواهم درحالی که قیمت اصلی او ۲۰۰ هزار یورو بود.

وی ادامه داد: با این حال ما با آنها صحبت کردیم و به تفاهم هم رسیدیم اما به خاطر مبلغ بالای آنها به توافق نهایی نرسیدیم. این مذاکره هم به این خاطر بود که سرمربی خواسته بود. با این حال آنها بدون پاسخ رفتند. البته اطلاعات غلطی هم به سرمربی داده بودند که با آقای برانکو صحبت کردیم و دلیل این کار را توضیح دادیم که برانکو هم گفت آنها پیشنهاد ما را اشتباه متوجه شده اند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: تمام تمرکز هیات مدیره و مسئولان باشگاه این است که بتوانیم یک تیم خوب را برای فصل آینده آماده کنیم. اینکه بگوییم فصل قبل مسئولان گذاشتند برخی ستاره ها رفتند بحث درستی نیست. برخی از آنها را سرمربی اعلام کرد که قبل از جام جهانی قرارداد با تیم های دیگر بسته بودند و به عنوان مثال یکی رفته بود قطر.

طاهری در مورد رعایت کردن سقف قرارداد توسط باشگاه پرسپولیس گفت: سقف قرارداد عرفی است در بازار نقل و انتقالات. با توجه به سطح بازیکنان ما با آنها قرارداد می بندیم اما به هر حال سازمان لیگ سقفی را برای باشگاه در نظر گرفته است که ما باید رعایت کنیم.

وی در مورد تامین منابع مالی باشگاه نیز گفت: با دو – سه منابع مالی برای اسپانسری در حال مذاکره هستیم تا بیایند و در طول فصل هزینه های باشگاه را تامین کنند که البته هنوز انجام نشده و مذاکرات ما ادامه دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه سیدجلال حسینی اعلام کرده از باشگاه پرسپولیس کسی با من صحبت نکرده است گفت: ما براساس لیستی اقدام می کنیم که برانکو ایوانکوویچ به ما داده است. باید نگاه ببینیم که سرمربی چه بازیکنانی را می خواهد. شاید بازیکن با تاکتیک سرمربی نخواند. اینطور نیست که بگوییم این بازیکنان خوب نیستند.

طاهری در مورد ادینهو و اینکه برانکو گفته بود یک راز است بین ما و باشگاه گفت: همانطور که گفتید این یک راز است. با این حال ما داریم رایزنی می کنیم. ادینهو یک بازیکن بسیار خوبی است که اگر بتوانیم از او استفاده خواهیم کرد. در این پست چند نفر مد نظر داریم که در حال مذاکره با آنها هستیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>