کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداعتراض به سنت خوردن گوشت سگ در چین

فستیوال سالانه گوشت سگ در میان اعتراض فعالان حقوق حیوانات در جنوب شرق چین آغاز شده است.

گوشت سگ

به گزارش سرویس محیط زیست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان این فستیوال حدود ۱۰ هزار سگ در شهر «یولین» در استان «گوانشی» سر بریده می‌شوند.

ساکنان یولین مدعی هستند که این حیوانات با روش مناسب و بدون زجر کشیدن کشته می‌شوند اما در مقابل، فعالان حقوق حیوانات به این شیوه کشتن سگ‌ها معترض هستند.

همزمان کارزاری اینترنتی برای منع این فستیوال آغاز شده که تاکنون بیش از سه میلیون نفر از آن حمایت کرده‌اند. رسانه‌های محلی گفته‌اند که این فستیوال از چند سال پیش دوباره رونق گرفته است.

بنابر گزارش خبرگزاری شینهوا، سنت خوردن گوشت سگ در چین، کره جنوبی و بعضی کشورهای دیگر با اعتقاد به اینکه این کار نوعی حفاظت در مقابل گرمای تابستان است به ۴۰۰ تا ۵۰۰ سال قبل برمی‌گردد. این خبرگزاری افزوده که این فستیوال در سال‌های اخیر بازگشایی شده است.

در سال‌های اخیر برخی از دوستداران حیوانات با خرید سگ‌ها درصدد برآمدند که این حیوانات را در جریان برگزاری این فستیوال نجات دهند.

به گزارش بی‌بی‌سی مناقشاتی از این نوع، دولت چین را در موقعیتی دشوار قرار می‌دهد. مصرف گوشت سگ باعث شده که رسانه‌های خارجی با انتشار گزارش‌هایی منفی باعث شرمساری مقامات دولتی شوند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>